1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sterowanie wwe smackdown vs raw 09

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez radekb29, Marzec 23, 2009.

1. radekb29

radekb29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie znalazłem takowego tematu więc prosze o wyjaśnienie co się czym robi (jakieś bardziej zaawansowane triki) głównie chodzi mi o to że np wkładam stół na ring podpalam go i nie wiem jak na niego rzucić rywala albo czy np da się podnieść rywala nie koniecznie za gardło i rzucić nim np na ten stół albo na drabine ??
    Z góry dzięki THX

2. Lotnik421 Xbox One

3. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Żeby wrzucić zawodnika na stół, musisz go na niego wepchnąć (tak samo jak rzucasz zawodnika na liny B + kierunek lewym analogiem), a następnie wykonać finishera.
    Jeżeli chodzi o drabine to musisz ją rozstawić na środku ringu, wejsć na nią i zerwać przedmiot, który tam wisi (oczywiście tylko mecze "Ladder").

4. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Ja ogólnie to obczajam wszystko tylko nie wiem jak zrbić finishera z drabiną. Wiesz może?

5. radekb29

radekb29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    a jak podnieść rywala i go nieść tam gdzie się chce JA ZAWSZE GRAM BATISTĄ i jak grałem z Undertakerem wziął mnie na bark jak worek podszedł do narożnika i mnie puścił Też tak chce Z góry dzięki Pozdro

6. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    No to Strong Graple czy jakiś inny (Rb + prawy analog w którąs stronę) i prowadzisz go do narożnika po prostu, a on juz automatycznie wykonuje cios :)

Wczytywanie...

Poleć forum