1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sterowiec Atomic

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez CinderellaMan, Listopad 3, 2013.

1. CinderellaMan

CinderellaMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam! Mam pytanie, czy trzeba być podłączonym do live żeby pobrać sterowiec czy po prostu po wpisaniu kodu pojawia nam się kontakt w telefonie? Jeśli wpisze kod na pierwszym profilu na konsoli to mogę go użyć na drugim również, dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    On to ściąga sie z internetu, zajmuje z 1 mb, zresztą nie pamiętam już ile, bo z 1,5 miesiaca temu wpisywalem kod i mi pobrało, czy liva trzeba to raczej tak, a może live nie potrzebny tylko może samo połączenie z internetem wystarczy.

Wczytywanie...

Poleć forum