1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sterowniki do ihasa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radi2321, Czerwiec 21, 2012.

1. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    Mam problem 2 na 3 verbatimy idą do kosza nagrywam zgodnie z poradnikiem w którym przeczytałem że błedy mogą być wynikem brakiem sterowników stąd moje pytanie czy zna ktoś stronę gdzie mogę ściągnąć sterowniki do 124 B szukałem na stronie producenta ale nie umiałem się połapać a gdzie indziej trudno znaleźć, i jeszcze jedno pytanie verbatimy kupuje na sztuki czy nie lepiej kupować 10-pak czy wina może być w tym że te na sztuki są wadliwe
    Prosiłbym nie usuwać tego tematu ponieważ nie widziałem nigdzie tematu o sterownikach więc nic nie powtarzam
    Z góry dziękuje za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    sprawdz skad masz te verbatimy czy z singapuru czy z indii albo tajwanu. Jak z singapuru to plyty sa OK. ceny jednej plyty raczej sa takie same jak 10-paku

4. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    to mam bardzo istotne pytanie JAK sprawdzić skąd są te płyty

5. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia: