1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sterowniki Open Source do Kinecta już są!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez lisek84, Listopad 11, 2010.

1. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    Czyżby niemożliwe stało się możliwe?

Powstały sterowniki do Kinecta. Projekt to open source. To się ludzie w MS pewnie ucieszą ;)

Open source Kinect camera driver released | Joystiq

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    To była moim zdaniem tylko kwestia czasu.
    Hakerzy i programiści szybko sobie radzą ze wszystkim.

4. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi sie wydaje ze microsofft sie tym wogole nie przejmuje, bo jesli kinect mialby jakiekolwiek dzialanie na Pc w przyszlosci to tylko na ich korzysc to pojdzie bo wiecej osob kupi kinecta. Na pc nie wlacza zadnej gry przystosowanej na kinecta ,chyba ze zrobia jakies swoje gry bo to chyba by było mozliwe. Pozatym jesli kinect potrzebuje takiej odleglosci zeby poprawnie dzialac to i tak monitor komputera do niczego sie nie zda w tym temacie, bo wiekszosc ma małe monitory, malo kto ma podlaczonego kompa pod tv.

Ja mam :) / Jechu

5. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mało kto ma ale co to za problem kabelek dokupić? Ja się cieszę, bo Kinecta kupię jak stanieje a do tej pory na PC na pewno powstaną jakieś fajne minigierki. A M$ akurat ta informacja o złamaniu zabezpieczeń niezbyt martwi. ;)

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Widzisz :) Ale Cię Jechu zagiął... Tylko ciekawe czy zrobią te stery takie precyzyjne i ile im to zajmie :D

Wczytywanie...

Poleć forum