1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sterowniki wi-fi rgh PHAT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Killaboonze, Sierpień 26, 2013.

1. Killaboonze

Killaboonze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,jestem nowy na forum i mam kilka pytań
    -czy istnieje możliwość stworzenia fsd który miałby funkcję obsługi dowolnych kart wifi ?
    -czy jest możliwość wgrania sterowników do dowolnej karty wifi pod usb na hdd przy rgh ?
    dziwne że tego nie ma,takie stery ważą kilka mb,jest to aż taki problem?!
    taki (dash,fsd) na pewno cieszyłby się dużym zainteresowaniem
    ewentualnie jak zwrócić sie do twórców oprogramowania by się tym zainteresować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie, nie da się. Konsola to nie jest pc, posiada zamknięty system. FSD jest tylko programem odpalanym przy starcie konsoli.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum