1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sterowniki ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Qest, Marzec 7, 2012.

1. Qest

Qest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam pytanie próbuje zrobić flasha napędu SAMSUNG TS-H943 MS28 LT+ 2.01 podłączam xboxa360 pod laptopa poprzez usb/sata i nie wykrywa mi napędu prawdopodobnie brakuje mi sterowników .. ? ale wole zapytać :)

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bo tego nie widać tylko jungleflasher lub dosflash nic więcej się tam nie instaluje jak te programy nie widzą znaczy ze kontroler sata się nie nadaje

4. Qest

Qest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No chyba nie bo właśnie robię to poprzez Jungle i nie widzi mi napędu na jednej stronie koleś napisał że ....

"Hey Guys!

I finally found what I was looking for.

Hope this helps anyone who doesn't have a Desktop on their house, therefore no SATA motherboard to plug in to.

If you're using a USB to SATA adaptor, your computer will not recognize the XBox 360 drive as such, therefore, you need to download the following USB drive:

tu podał adres ale jest nieaktywny .. :/ i nie wiem jakie to mają być sterowniki .. :/

Hope it helps!

I'm getting ready to try it now :D"

i hmm nie wiem co mam zrobić ..

Pozdrawiam.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kupic pc....

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. Qest

Qest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ~akir .... jak nie masz nic mądrego do napisania i tylko nabijasz sobie niepotrzebnie posty to lepiej się zamknij .. nie wiem czemu ale po co mówicie coś w postach jak tak na prawdę nie macie nic do powiedzenia na temat .. ?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie moja wina, że masz problem jak dziecko...
    usb sata nie działa, za przeproszeniem gówno czytasz więc milcz i czytaj.
    Kontroler PCMIA lub PC sata ewentualnie usbpro lizard lecz pewnie nie stac się...

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    A przejściówka na jakim chipsecie ? VIA ? bo na VIA się nadają do przerabiania xboxów, jeśli masz inną to normalne że Ci nie wykrywa

9. Qest

Qest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem jest chyba inny mam zwykłą przejściówkę do dysków na sata i z tego co widzę na windows 7 nie wykrywa mi wogóle a na drugim laptopie gdzie mam windowsa Xp wykrywa w menadżerze urządzeń dobrze napęd bo jako TS-H943 a w Jungle pokazuje go HL CORP i nie ma klucza :/

Ps. z obydwóch laptopów wyjąłem dvd-romy żeby nie było innych podpiętych.

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Przejściówka sata-USB działa WYŁĄCZNIE z napędami Hitachi. Do każdego innego musisz mieć fizyczne SATA na płycie głównej lub kontroler na PCI lum PCMCIA. No i zawsze możesz kupić lizarda lub x360usb ;-)

Wysłane z mojego LGP920 za pomocą Tapatalk

11. Qest

Qest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i Wystarczyła jedna osoba i powiedziała wszystko na temat .. takie właśnie powinny być odpowiedzi .. w takim razie nic tylko wyciągnąć z pawlacza kompa :) a dopiero co go tam włożyłem bo miejsca nie było .. ;D

Wczytywanie...

Poleć forum