Stoked vs Shaun White Snowboarding

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Nie mam 20 postow jeszcze wiec musze ten temat niestety utworzyc w tym dziale.
Moje zapytanie jest takie ktora gre polecacie i ktora jest lepsza poniewaz nie wiem ktora wybrac a szukalem na internecie opini to byly podzielone. Tak wiec gral ktos w te tytuly i moze mi cos o nich powiedziec??
 

DaWoXxX

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w Stokeda i Shaun White Snowboarding i mi się owiele bardziej podobał Shaun lepsza grafik lepsze sterowani i klimat fajnie wygląda śnieg a w stokedzie wydaje mi się taki zółty.
Zdecydowanie Shaun White Snowboarding jest lepszy
 

SirWIRAHHA

Świeżak
Świeżak
Grałem w Stokeda i Shaun White Snowboarding i mi się owiele bardziej podobał Shaun lepsza grafik lepsze sterowani i klimat fajnie wygląda śnieg a w stokedzie wydaje mi się taki zółty.
Zdecydowanie Shaun White Snowboarding jest lepszy
A jak te obie gry maja sie do ssx ???
 

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
Do ssx podobno maja sie bez porownania bo czytalem i w ssx sam gralem i wiem ze ciezko bylo by przebic.
 

Tomtrade

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w Stokeda i Shaun White Snowboarding i mi się owiele bardziej podobał Shaun lepsza grafik lepsze sterowani i klimat fajnie wygląda śnieg a w stokedzie wydaje mi się taki zółty.
Zdecydowanie Shaun White Snowboarding jest lepszy
Popieram w 100%. Muzyczka też jest lepsza.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Grałem tylko w SWS i okazał się dla mnie straszliwym zawodem (przede wszystkim sterowanie totalnie zwalone), do SSX w ogóle nie ma porównania. Stoked z tego co czytałem i oglądałem idzie lekko w stronę symulacji ale tereny są takie pustawe i nieciekawe.

Ja nawet teraz odpalam od czasu do czasu PS2 żeby odpalić moje ulubione SSX On Tour i poszaleć na nartach, mam nadzieję że na current geny wyjdzie w końcu jakaś porządna gra narciarsko/snowbordowa. Tak samo jak mam nadzieję że wyjdzie w końcu jakiś MTB/BMX/Freeride który będzie rewolucją na miarę serii Skate.
 

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
Jestem twojego zdania tez wlasnie czekam na jakas giere typu MTB/BMX/DOWNHILL,FREERIDE. Ktos jeszcze gral w ktoras z tych gierek i moze cos na ich temat powiedziec??
 

koozyn

Użytkownik
Użytkownik
SWS - nie wiem czemu, ale jakoś w ogóle do mnie ta gra nie przemówiła. Skopane sterowanie, wcale nie najlepsza grafika i wiejąca nuda polegająca na zbieraniu MONET. Jeżdżąc ciągle po tym samym stoku po kilku zjazdach możesz poznać cały teren. Fakt faktem, że na początku zjazdu są tereny freerideowe, a niżej mamy trasy zjazdowe, co fajnie różnicuje trasy.
Oprócz zbierania monet można się nadziać również na różnego rodzaju zawody m.in. wyścig, jibbing czy też BIG AIR. Próba wygrania jakiegoś turnieju (oprócz wyścigu) na samym początku to masakra, która graniczy z cudem (może to ja po prostu nie mogłem wygrać, nie wiem).
Na plus na pewno można zaliczyć to, że w grze istnieje możliwość wypięcia się z deski, czy też poruszania się po stoku przy pomocy wyciągów (można z nich wyskoczyć), a nie tylko helikoptera.
Ścieżka dźwiękowa z gry jak dla mnie na minus :(
Jak dla mnie SWS mógłby być fajnym tytułem (i dla niektórych graczy pewnie jest) jednak dla mnie, to nie ma tego czegoś co przyciągnęło by mnie na dłużej do tego tytułu.

STOKED - po obejrzeniu trailera, po prostu nie mogłem doczekać się tego tytułu, nie wiem dlaczego, ale jakoś przyciągnął moją uwagę. Kiedy w końcu pojawił na rynku europejskim, odrazu złożyłem zamówienie. Po pierwszym uruchomieniu gry siedziałem przy konsoli dobrych kilka godzin i nie mogłem się oderwać.
Gra głównie polega wykonywaniu zadań, które zostały rozrzucone na stoku, przez riderów, firmy snowboardowe (dzięki czemu dostajemy sponsoring) i wygrywaniu zawodów. Robiąc triki mamy możliwość wybrania sobie stylu jazdy (STYLED lub HUCKER) w zależności od tego jakich trików więcej robimy taki styl dopasowujemy do swojego zawodnika i dostajemy bonusy.
Góry, które nam udostępniono (po zdobyciu licencji pilota) można oblatywać i skakać z dowolnie przez nas wybranego miejsca, także jest dużo do zwiedzania.
Sterowanie w porównaniu z SWSem jest o wiele, wiele lepsze, bardziej zbliżone do tego z gry SKATE i instynktowne.
Muzyka również bardziej odpowiada mi z tytułu panów z ZUSHI GAMES i BONGFISH (kawałek Atmosphere w trailerze, MIAZGA!)
Jednak gra nie jest idealna, trochę do ideału jej brakuje :) Stoki są typowo freeridowe i tak jak kepaic napisał są puste, ale można znaleźć na nich ciekawe miejsca w szczególności, że stoki są ogromne.

Porównując graficznie oba tytuły, to dla mnie grafika w grze STOKED, bije SWS na łeb. Jazda o wschodzie słońca może wprowadzić w zachwyt (może dlatego kolega widział żółty śnieg)

Do SSXa w ogóle nie ma co porównywać tych gier, ponieważ one bardziej idą w stronę symulacji niż czystego arcade, który mieliśmy okazję poczuć w tytule ze stajni EA.

Ja osobiście wybrałem STOKED, mimo swoich wad, przemówił do mnie bardziej niż Shaun White, a teraz czekam na STOKED: BIG AIR EDITION, gdzie mają właśnie dodać m. in trasy zjazdowe i poprawić niektóre błędy.
 

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
Koozyn dzieki wielkie za za twoje opinie mam nadzieje ze uda mi sie zdecydowac co wybrac.
 

kuzma

Świeżak
Świeżak
Stoked zdecydowanie dla ludzi jeżdżących w realu :)
 

Cubens

Świeżak
Świeżak
Tez uwazam ze Stoked jest lepszy. Moze i graficznie SWS wyglada lepiej ale jesli chodzi o grywalnosc to jest duzo lepsza w Stoked
 

koozyn

Użytkownik
Użytkownik
Znalazł ktoś może wstępne informacje o STOKED:BIG AIR Edition w wersji PAL?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom