1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stracone Save

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Skipper17, Luty 17, 2014.

1. Skipper17

Skipper17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jeżewo
    Witam.
    Mam bardzo ciężką sytuacje, otóż od początku xboxa, miałem wszystkie zapisy z gier i profile na dysku przenośnym. Lecz wczoraj siostra potrzebowała tego dysku i musiałem usunąć wszystkie pliki. Więc postanowiłem wyciąć cały folder xbox360 i wkleić gdzieś na pulpicie, zresztą robiłem to wiele razy. Lecz wtedy wyskoczył mi komunikat, że jakiegoś pliku nie można skopiować czy tam wyciąć i były opcje by pominąć lub spróbować ponownie. Wybrałem 2 opcję, lecz gdy wyskoczył ponownie ten komunikat zaznaczyłem pomiń. Nie miałem pojęcia o co chodzi, gdyż jak pisałem wcześniej takie operacje przenoszenia robiłem wielokrotnie i nigdy nie wyskakiwał żaden komunikat. Gdy chciałem wkleić te pliki z powrotem na dysk (oczywiście prędzej dostosowałem dysk aby był odbierany jako pamięć xboxa) xbox nie wykrywał wgl tego dysku. Zanim skopiuje pliki, to xbox go wykrywa lecz gdy tylko je skopiuje, nagle xbox przestaje wykrywać dysk. Jestem załamany, nie wiem co zrobić, miałem na nim wszystkie zapisy z gier od 3 lat, nawet profilu teraz nie mam. Da radę to jakoś uratować?

Wczytywanie...

Poleć forum