1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

stracone savy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez lesiuiu, Kwiecień 25, 2009.

1. lesiuiu

lesiuiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nakło
    Witam!
    czy da się jakoś odzyskać nadpisane savy? bo ostatnio tata włączył mojemu bratu moją grę i ten nadpisał nową grę (1%) na moją (niecałe 90%):mad:...
    jeśli umiałby mi ktoś jakoś pomóc, byłbym wdzięczny, z góry THX

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kazner

Kazner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
  4. michal353

michal353 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    najlepiej załuż kontrole rodzicielską aby brat ci sie do konsoli nie dostał...

5. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    zrób mu oddzielny profil i tyle.
    Jezeli nadpisał twój stan gry na ten sam slot to... sry nic nie zrobisz trzeba przechodzic od nowa. Przynajmniej małe pocieszenie bo achievmenty pozostaja :p

6. lesiuiu

lesiuiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nakło
    jeszcze jakieś 2 godzinki gry i byłby archiv za 100% gry i pare innych pierdół :) ale co tam, przynajmniej gram teraz w inną grę o oderwałem sie od serii LEGO

Wczytywanie...

Poleć forum