1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stranglehold - opinie!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Marian186, Marzec 31, 2009.

1. Marian186

Marian186 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co sądzicie o grze Johna Woo Stranglehold?? Moim zdaniem gra ma swój klimat,dośc dobrą choc niezbyt oryginalną fabułę oraz całkiem fajną grafike(chciarz Midway i tym razem pokazał,że nie do końca potrafi wyciągnąc całej mocy z silnika Unreala).Według mnie gra jest dobra,chociarz przed premierą spodziewałem się czegoś więcej.Moja ocena to 7/10.A jaka jest wasza??? Wpisujcie krótkie opisy oraz swoją ocene. POWODZENIA! :DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na roznych forach proponyja ta gre w zamian za maxa payne. wg mnie to nawet nie jest jego cieniem.
    w maxie to bylo cos, bullet time poprostu szalem dla mnie, a tu? wszystko strasznie uproszczone, i takie nijakie jakies.
    gra dla kogos kto lubi bezrozumna strzelanke.
    a fabula? john woo ani fajnych filmow nie robi ani gier, wiec dla mnie slabe 5.

4. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. muciek1988

muciek1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    sosnowiec
    witam mogł by ktoś tak po krutce nakreślić fabółe? i ocenić czy warto kupywać ta gre bo myślałem nad kupnem gry a nie chce kupywać kota w worku

Wczytywanie...

Poleć forum