1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

straszne lagi podczas gier on-line

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tobi505, Październik 28, 2012.

1. tobi505

tobi505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam pewien problem. Od miesiąca korzystam z internetu od orange do 10mb/s , ogólnie to nie mam problemu z netem pliki pobieram z prędkością 700mb/s , ale gdy odpadam konsole to jest tragedia. Mam straszne lagi, gdy gram w battlefielda to żołnierz się cofa i nie mogę nikogo zabić, tak samo w fifie. Testowałem ping na stronie internetowej i wyszło ping 318ms. Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: straszne lagi podczas gier on-line

Zminic.dostawce lub zmienic miejsce zamieszkania/ kupic antene kominowa

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. tobi505

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No zmienić dostawcy to raczej nie dam rady bo dopiero podpisałem umowę....

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W takim razie sobie nie pograsz. Internet mobilny nie nadaje się do rozgrywki sieciowej. Chyba, że mówimy o neostradzie 10Mb/s, bo też jest od orange. Wtedy zgłaszasz usterkę i może coś naprawią.

6. tobi505

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mówimy o internecie stacjonarnym, przez livebox 2.0

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    internet 10mb/s od ORANGE a Ty wyciągasz transfery po 700mb/s ? To chyba był Twój rekord bo nie wierzę że cały czas wyciągasz takie transfery
    a wracając do tematu sprawdź sobie program CfosSpeed, on coś tam robi z tym łączem że jakoś lepiej net pracuje. nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale podobno skutkuje i to całkiem nieźle. Jeśli nie pomoże to nie zaszkodzi, program nie ingeruje mocno w system

8. tobi505

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do transferu to oczywiście pomyłka, miało być 700kb/s

9. HORANSKY

HORANSKY Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Irlandia Thurles
    Ja mam podobny problem, tydzien temu zmienilem miejsce zamieszkania natomiast to samo miasto ten sam dostawca (UPC) predkość 50mb/s Pingi na speedtest pokazuja 20-25 natomiast w batlefield jak i codblackops2 mnie cofa co kilka sekund.. zarazem jestem prawie ze nie do celnięcia przez przeciwnikow. Na poprzednim mieszkaniu posiadalem to same łącze tenm sam router ta sama predkość i nic takiego nigdy nie bylo.. prróbowalem puscic się po kablu eternet i nadal to samo.. Moze mam jakieś porty do odblokowania? czy cos w tym stylu proszę o pomoc. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum