1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strasznie głośna praca lasera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosmal007, Grudzień 25, 2012.

1. kosmal007

kosmal007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Limanowa
    Witam :D
    Posiadam konsole xbox 360 Elite, mam wgraną przeróbkę LT-3.0 i nagrywam płyty iHASEM z burner max. Pierwszy problem to to, że gdy włożę płytkę to strasznie głośno słychać pracę lasera i konsola raz jest cicho a raz znowu burczy laser. Drugim problemem jest to że po nagraniu płytu iHasem z burner max po instalacji płyty na HDD po kilku sekundach wyskakuje komunikat(nie pamiętam jaki) i wyłącza się konsola. Obecnie stosuje trik z mp3 przez co po instalacji gry na HDD ta działa, ale nie mogę znieść pracy lasera którego strasznie słychać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak nagrywasz dobrze ihasam to gra instaluje się bez żadnych tricków z mp3, a jak nie chcesz żeby napęd było słychać to wrzucaj gry na dysk i dopiero odpalaj to konsola będzie cicho pracować

4. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    nagrywarkę nie laser. laser to światło a światła nie słychać!

sory nie mogłem się powstrzymać. umysł techniczny....

Wczytywanie...

Poleć forum