1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strasznie wolny internet

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez razor7, Luty 16, 2013.

1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Od kilku miesięcy męczę się z niesamowicie wolnym buforowaniem filmików na YT. Internet: Download 10Mbps, Upload 0.96Mpbs. Przeczyszczałem pamięć podręczną, ciasteczka, sprawdzałem to na FF, Chrome i Operze i na każdej tak wolno chodzi. Adobe Flash Player najnowszy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartosz666

bartosz666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Jaki masz komputer (CPU, RAM, GPU, HDD)?
    Daj wynik z Speedtest.net.

4. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Nic z tym nie zrobisz,mam ten sam problem. Mam ,,na papierze'' 10mb,a jak zleci się stado uzależnionych od fejsa to reklamy na youtubie mi się buforują (lol...). Około godziny 23 kiedy wszyscy idą sobie smacznie spać internet zaczyna chodzić normalnie tak jak powinien i transfer jest taki jaki ma być,i tak do godziny góra 12. Potem się *******i na nowo. Dzwonić do usługodawcy ale jak masz neo to też gówno da,każe ci za KAŻDYM razem zgłaszając ten problem wpisywać w wierszu poleceń netstat,potem *******enie trzy po trzy,że przecież router jest ,,wspaniale i idealnie'' zsynchronizowany z ich bazą i tyle z tej wspaniałej pomocy z ich strony. Komputer czysty jak łza,zero wirusów,czysto po formacie a mimo to dalej ten internet chodzi jak jakieś afrykańskie łącze. A komputera również nie mam najgorszego. Osobiście już skończyłem się ******** i tylko czekam na rozwiązanie umowy,bo to jak ten internet chodzi to przegięcie pały jest.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy masz to samo, ale jak wbijasz np. na nie będę kradł i przegladasz top100 to ci zmula przegladarke? I jak YT to też ścina >720p? Czy tylko na YT filmiki buforuje wolno?

7. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Strasznie wolny internet

Dokładnie. Jaki usługodawca?

Tapanięte z Samsung Galaxy Y

8. Gotien

Gotien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wejdź sobie w menadżera zadań wejdź w procesy i wyłącz wszystkie sieciowe niepotrzebne procesy(mogą też być na pasku zadań).

9. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyłacz limit przepustowosci.

10. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Orange.

Chodzi tylko o buforowanie na YT. Choć czasami potrafi szybko załadować (przeważnie po restarcie routera), to jednak przeważnie wolno buforuje się filmik.

Nie wydaję mi się, żebym miał limit gdyż ******** pobierane są z predkością 1.1MB/s.

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli mówimy tu o Orange - konkretniej usłudze Neostrada, to pokopali oni coś u siebie i u większości klientów Youtube nie buforuje się tak jak powinien. Sprawdzałem u znajomych, było to samo. Jest to na 90% wina Orange.

12. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    mialem to samo i zmienilem to gowno ;/

13. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy po zmianie operatora nie będzie tego samego problemu? Bo sygnał pewnie będzie szedł po tej samej linii (to jest wioska).

14. jooker19

jooker19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawdopodobnie będziesz miał to samo. Co do neostrady i szczególnie na wiochach jest tak , że pod centrale dopinaja coraz więcej użytkowników nie modernizując ich wiem bo miałem taki sam problem z tym shitem. Także musisz łaskawie czekać aż ją "unowocześnią"

Wczytywanie...

Poleć forum