1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strategie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Arii, Sierpień 22, 2010.

1. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Witam
    Nie ukrywam, że jestem wielkim fanem strategi. Niestety, gier tego typu na konsole jest jak na lekarstwo. Mam pytania do ludzi którzy orientują się w temacie byłych i przyszłych premier. Czy wyszły jakieś ciekawe strategie na xbox-a? nie licząc Cywilizacji, Red Alerta i Supreme Ruler? Na gry typu Warcraft raczej nie ma co liczyć?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
  4. Arii

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze

Byłem już na tej stronie ale liczyłem, że może jakieś ciekawe zapowiedzi się pojawiły ;)

Liczę, że gry takie jak Warcraft, gdzie można rozbudowywać swoją bazę ujrzą światło dzienne na konsolach :)

5. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Z podtytulow TC's to Endwar jest dobra strategia, a po za tym zeby sie nie meczyc na padzie to tworcy wprowadzili sterowanie glosowe co bardzo ulatwia sprawe, tak po za ty to HALO WARS jest nawet niezle zrobione, mam na mysli to ze tytul posiada wszystko co powinna mniec strategia.

6. bartek1980

bartek1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    ja osobiście niecierpliwie czekam na RUSE, wydaje się być połączeniem strategii z okresu II WŚ oraz elementów RTS, łykam w dniu premiery

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Polecam ci: Command & Conquer 3 Kanes Wrath,Command & Conquer 3 Tiberium Wars, Supreme Comander 2, Red Alert 3 oraz Halo Wars
    Ps: Sam jestem fanem strategi, i na ixie da się w nie grac ;)

8. Boczek

Boczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ze strategii polecam przede wszystkim: Command and Conquer (wszystkie 3 części), grę arcade commander's challenge (prawie jak red alert, taki jakby dodatek dostępny podobno tylko na xbox'a), Halo Wars, Supreme commander 2 (Nie wiem jak wyglądała pierwsza część na xbox'a ale ta jest niesamowita). Można zagrać jeszcze jak napisano parę postów wyżej w Tom Clancy's EndWar oraz w serię Battlestation (Midway i Pacific)

9. Arii

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Może trzeba by było napisać do producentów strategi żeby stworzyli coś specjalnego na konsolę ? :)

Czytałem co nie co o R.U.S.E. i widać, że da się stworzyć strategię którą da się ogarnąć grając na padzie :p :)

10. buubu

buubu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki za tytuly chlopaki, bo sam jestem fanem strategii, a nie wiedzialem, ze na x'a sa takie tytuly jak C&C ;-)

11. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ciekawe czy nwoy starcraft wyjdzie na ixa :D ale bylby wymiot :) Zergi rOOLs :D

Wczytywanie...

Poleć forum