Stream z Xbox One

nox3345

Użytkownik
Użytkownik
Cześć!
Zastanawiałem się nad działem, mam nadzieję że to jest dobry :) Jeśli nie to proszę o przeniesienie :)

Teraz na temat, mam takie ogólne pytanie, czy jest możliwość aby moich znajomych było słychać na streamie. Kiedy rozpoczynam transmisję na Twitcha, to słychać oczywiście grę (z tym także potrafią być problemy, pomaga zatrzymanie transmisji i uruchomienie jej ponownie), mnie, ale moich znajomych nie. Próbowałem wielu, byliśmy w grupie, rozmawialiśmy na skype, a nawet wczoraj spróbowałem rozmowy przez grę (GTA V). Niestety nic z tego nie wyszło. Może ktoś to ogarnął, może ktoś wie co zrobić żeby stream przechwytywał moich znajomych? :) Jeśli nie ma żadnej możliwości, to moim zdaniem trochę słabo zrobili z tą transmisją, bo samemu pogrywać to tak nudno :D

Liczę na jakąś pomoc, dzięki ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Sprawdź ustawienia prywatności.
 

nox3345

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdziłem, i nie mam żadnych blokad ani nic, możliwość transmisji włączona, nie ma nic napisane o udostępnianiu rozmów głosowych np. dla Twitcha, czy coś.
 

Tobah1990

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie da się zrobić tak aby było słychać twoich znajomych
 

nox3345

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak zwykle wykazali się zrobieniem kolejnego gówna :)

Ok, dzięki, myślę że do zamknięcia ;)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jakby nie bylo takiej opcji to bys plakal ze sie nie da streamowac z konsoli, no ale Polakom to sie nie dogodzi ;)
 

nox3345

Użytkownik
Użytkownik
jakby nie bylo takiej opcji to bys plakal ze sie nie da streamowac z konsoli, no ale Polakom to sie nie dogodzi ;)
W sumie może i masz rację, dobrze że taka opcja jest, chociaż tyle ;)

Akurat zaczyna mnie boleć to że od ostatniej aktualizacji Xbox'a muszę streama odpalać około 3 razy a czasem dochodzi do 10, bo po uruchomieniu po prostu nie ma dźwięku na streamie, za którymś razem załapuje ;)
 

Do góry Bottom