1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

streaming mediów

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sebolek, Grudzień 14, 2008.

1. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    mam prośbę jakby ktoś mi łopatologicznie wyjaśnił streaming mediów na linii Xbox ---> router--->komp i w drugą stronę i jak to zrobić bo poradniki mi nic nie dały bo komp nie wykrywa poprzez WMP 11-> Xbox i odwrotnie męczę sie z tym już x czasu i hmmm dalej nie ogarniam próbowalem przez WR(winampremote) ale też kij wielki ...

jakby ktoś mógłby mi pomódz to był bym wdzieczny;)

PS. Dash oczywscie NXE

2. Lotnik421 Xbox One

3. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława

A masz Vistę ?

4. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    mam Windowsa XP PRO sp3 z WMP 11 który ma w sobie już Windows media connect...

Edit:// zrobiłem ;] wkurzyłem się zaporę wyłączyłem w pi... poszło znalazło ... i chodziło dopóki dopóty zapory nie włączyłem ale po tak 10 min znalazło się połączyło i gra aż miło ;] (a zanim włączyłem konsole miałem pseudo 3ROD .)

Wczytywanie...

Poleć forum