1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Streaming xbox one na android

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez DarekJ, Kwiecień 29, 2016.

1. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Szukałem po polsku, szukałem po angielsku, ale nic ciekawego nie znalazłem. Filmiki na YT zazwyczaj fake, albo znajduje tylko tego glass'a.
    Pytanie, czy poza Windows 10, jest możliwość streamowania z konsoli w czasie rzeczywistym?
    Od razu sobie odpowiem, że raczej nie ma takiej opcji, jednak łudzę się że może jakimś kombinowaniem, chińskimi aplikacjami itp. sztuczkami, da się to osiągnąć.

Testowałem na Windows 10 i jest to super alternatywa. Żona ogląda sobie serial, a ja gram na laptopie gdzieś w kącie i nikt nikomu nie wadzi :)

To z androidem to bardziej w formie ciekawostki, niż realnej alternatywy, bo nie po to się kupuje xboxa, żeby grać na telefonie czy tablecie, ale kto wie? Psuje się komputer i telewizor, a tu jeszcze zostaje tablet :)

Wczytywanie...

Poleć forum