1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Streamowanie przez PS3 Media Server

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez AlexSenda, Grudzień 13, 2012.

1. AlexSenda

AlexSenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Siemano.

Robię wszystko według tego poradnika : [T] Streamowanie mediów przy pomocy PS3 Media Server - Software - XboxOnline - najstarsze i najlepsze forum i dalej ps3 media server mi nie wykrywa xboxa. Pomyślałem że to kwestia złych ustawień kompa bo z tutka wszystko dobrze zrobiłem. Ma ktoś jakiś pomysł co zmienić w ustawieniach ? Dodam, że xboxa widzę w sieci a xbox odczytuje kompa ale nie tego co trzeba (bo brata).

jeśli zły dział to przepraszam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Streamowanie przez PS3 Media Server

Może skonfiguruj Xa z media playerem w windows. Wtedy zainstalują się stery do Xbox. A dopiero po tym w ps3 ms

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

4. AlexSenda

AlexSenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Niestety nie wiadomo czemu przy konfiguracji media playera wyskakuje błąd. Dlatego próbuje ps3 media server i też nie działa. Więc problem tkwi w komputerze, tylko nie mam pojęcia gdzie.

5. crosk

crosk Xbox One Xbox One

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chicago
    jeśli masz router, to w konfiguracji routera musisz mieć włączony serwer UPNP. Pewnie masz zablokowany, dlatego PS3 Media Server nie wykrywa konsoli, to samo tyczy sie WMP.

Wczytywanie...

Poleć forum