1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Street Fighter 4 czy Soul Calibur 4 ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jcakamrclutch, Marzec 3, 2009.

1. jcakamrclutch

jcakamrclutch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się nad kupnem jednej z tych dwóch bijatyk, jak uważacie która z nich jest lepsza??
    Ogólnie w SC gram już od samego początku seriii (Soul Blade na PSX) chciałbym jednak wiedzieć jak wypada...nowy SF na tle SC.
    Czy nadal Soul Calibur cieszy się sławą na arenie online??
    Piszcie jakie jest wasze zdanie POZDRO !!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co prawda nie gralem w SF4, aczkolwiek SC zapewnia mase dobrej zabawy. Gram w to nawet z dziewczyna i moja mama ;) swiedna bijatyka. Ma pare wad, ale sa one do zgryzienia. Mysle tez ze SF4 rowniez jest bardzo dobry. Ale moze niech wypowie sie ktos kto w niego gral.

pozdrawiam :D

4. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    W Soul Calibur jest 31 postaci a w Street Fighter 4 jest 20 postaci.
    Co do samego gamepleyu to SC 4 jest bardzo dobra fizyka, znakomite efekty, duże ilości ciosów,grafika miła dla oczu.
    Street Fighter IV Bardzo ładna grafika,dobra fizyka,lecz minusem jest dość mała ilość ciosów. Osobiście polecił bym Ci Soul Calibur 4.

5. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja także polecam ci Soul Calibur IV. Co z tego, że jest 31 postaci jak każdą można dowolnie customizować, a także jest możliwość stworzenia 10 od podstaw. Z wyszukaniem przeciwników online nie miałem problemów. Każda postać ma całkowicie inny styl. No i oczywiście oczywiste walory typu grafika i fizyka są plusem. Minusy to:
    - story mode to tylko 6 stage'ów dla każdej postaci,
    - konus Yoda, którego aby zabić to trzeba nieźle się nakucać,
    - kilka innych mniejszych błędów (np. mało trybów dla online i versus).

Do SF nawet nie startowałem, bo to nie mój klimat.

Jak będziesz miał problem ze znalezieniem chętnych do SC to chętnie zagram. No oczywiście niedługo wyjdzie Tekken6 i wszystko pozamiata, ale myślę, że warto kupić coś na przeczekanie tym bardziej, że ma wyjść w IVkwartale tego roku.

6. smackersik

smackersik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    musisz przede wszystkim odpowiedziec sobie na pytanie czy gustujesz bardziej w bijatykach 2d czy 3d.
    street fighter wprowadza pewną świeżość jeśli chodzi o bijatyki 2d, soul calibur z kolei zebrałwszystko co najlepsze z poprzednich serii + genialna grafika, obecnie najlepsza w bijatykach.

8. Hryna

Hryna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Hymm zdecydowanie Soul Calibur 4, SF4 jest zdecydowanie gorsze. Możesz również zastanowić się nad Mortal Kombat vs DCU. Swietna gra mimo malej ilosci postaci

9. EnZ00

EnZ00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytów
    a ja tobie polecam sf4 naprawde dobra gra.

10. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    jeśli jesteś prawdziwym fanem bijatyk bierz sf4, jeśli jesteś zwyczajnym graczem lepiej sc4

11. niesamowitek

niesamowitek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    dokładnie tak jak kolega wyżej. Jesli lubisz konkretna jazde a nie wciskanie co popadnie na łapu capu i przede wszystkim masz pojecie o kreceniu półkółek , ćwierćkółek albo zetek to polecam z całego serca SF (jestem fanem) . przewaga tej gry polega na tym ze jesli spedzisz ze swoim ulubionym zawodnikiem pere godzin i spotkasz sie w walce z noobem ktory ciska wszystko jak najszybciej to na 95 % walka skonczy sie "perfectem" na twoja korzysc oczywiscie - i to jest moim zdaniem najwiekszy plus.

12. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Soul Calibur 4 bardziej jednak :) ale obie gry są świetne, z soul caliburem jestem od dawna i bardziej mnie bawi niz sfiv, fakt mozna wygrac klikając byle co na poziomie normal ale poźniej to zdecydowanie głupie gadanie ludzi którzy nic po za tym nie umią robić. :) jeśli znajdziesz sobie godnego przeciwnika to gra cieszy jeszcze bardziej.

13. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    No tu niema się co nawet zastanawiać... oczywiście Soul Calibur IV gameplay, combo, fizyka, wykonanie postaci - po prostu miodzio

14. losalbelos

losalbelos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Soul Calibur jest zdecydowanie very masher-friendly, SF przeciwnie bo jest kompletnie unmasherem . chyba ze wezmiesz honde i bedziesz tapowal X ; D

Ale nie umiem powiedzieć, która pozycja jest lepsza. Są zupełnie inne. Najlepiej idz do jakiegos malego sklepu gdzie pozwalaja ograc gre przed zakupem ;) Bo na "czuja" to bez sensu.

15. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Alezy co lubisz. Ja powiem ze w Street Fighter'a nigdy nie gralem (wiem ze wstyd) i jakos grafika 2d jak na te czasy mnie odstrasza. Ze swojej strony polecam SC 4 bo gralem i wciagnelo mnie niesamowicie

16. eikoden

eikoden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jak chcesz mieć dużo postaci, bawić się ich umiejętnościami, wyglądem, dokładać broń. Jak lubisz efektowne ciosy, śliczną grafikę, ładne tła to NIE Dla ciebie jest STREET FIGHTER...

17. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam pytanie czy w SC ruchy są swobodne(takie jak w Naruto na ps3, o ile ktoś tu grał na tym czarnym ścierwie)czy jest 2d?

18. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    A ja bym wybrał...VIRTUA FIGHTER 5.
    Bardzo dobra grafika,wiele postaci walczących w rożnych stylach,gra nie jest button masherem jak SC4.Ciężko opanować walkę,ale jak juz to sie zrobi to gra daje ogromna frajde.
    No i jest znaczie tansza od ww. pozycji.

Pozdrowienia dla Usul'a od Kwisatz Haderach'a :)

19. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmm jak wybierasz miedzy tymi dwoma grami to wydaje mi sie że Soul Calibur 4 :) fajne kombosiki i wogole caloksztalt :) Bo SF4 jest typowo arcadowy i taki jakis sztywny :D Ale to tylko moje zdanie na ten temat.

20. Krzysiek1989-20

Krzysiek1989-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    SC 4 .ale napewno sf też jest wart uwagi.

21. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Soul Calibur jak dla mnie, jest zbyt profesjonalną gierką. Ciosów jest masakryczna ilość. Za to Street Fighter 4 przyciąga wszystkich użytkowników, a nie tylko graczy PRO. Pozdrawiam...

Wczytywanie...

Poleć forum