1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

strefy co to jest?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez typu1995, Styczeń 21, 2011.

1. typu1995

typu1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :D tak się zastnawiam co to są te strefy np : Rekreacja, podziemie itp ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Jak lubisz grać czy jesteś zawodowcem czy grasz z rodziną czy grasz tylko aby wygrać i dla zabawy czyli rekreacja
    To tylko wpis w profilu który do niczego nie jest potrzebny

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może i jest potrzebny :) Jak grasz na live'ie to każdy widzi twoją strefę. I może być jasne, dla nooba, że jak ma ktoś familię to się powstrzyma od wszelakich aktów zdenerwowania ;p

5. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co ja wiem strefa (zone) jest brana pod uwagę w automatycznym matchmakingu, więc system dobiera graczy w pierwszej kolejności z tych samych stref. Nie ma większego sensu aby grali ze sobą ludzie z underground i recreaction.

za wikipedia: "Matchmaking depending on the user's cumulative gamerscore, rep, location, language and gamer zone."

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live

6. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Taa żebyś się nie zdziwił grałem z jednym typem z polski GT nie podam I cały czas przez głośniki leciało mi Wy k**wy.Je**ni gracze a w profilu miał strefę rodzinną

Wczytywanie...

Poleć forum