1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strój Assassina (AC3)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 2kilo, Grudzień 21, 2012.

1. 2kilo

2kilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Alkmaar
    Witam,
    Mam pytanie zrobiłem zadanie od tego dziadka co mnie uczy jak byc assassinem, z jaskini miałem mu przynieść skrzynie, zadanie wykonałem, w skrzyni był strój.
    Strój został rozwieszony na manekinie w piwnicy na środku, później jak wykonałem wszystkie misje w osadzie i wróciłem do domu to starzec mi wręczył ów strój, ale ja go nigdzie nie mam, na tych wieszakach co są w piwnicy, nie zauważyłem też, żeby Connor miał go na sobie. Gdzie i kiedy będę dysponował tym strojem.
    P.S. dodam że ten strój, to jest strój pierwszego assassina, który przybył do kolonii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ten strój dostajesz po wykonaniu wszystkich misji związanych z osadą :) Jest ich trochę :)

1 osoba to lubi.
  4. 2kilo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Alkmaar
    no ok zobaczymy, może nowe będą misje, ale on ściągał z tego manekina i wyglądało na filmiku, że mi go daję i niby wszystkie misje wykonałem.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak nie masz stroju to zapewne wszystkich misji nie wykonałeś :) Po wykonaniu wszystkich zadań ten strój będzie zawieszony na wieszaku :)

1 osoba to lubi.
  6. 2kilo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Alkmaar
    no zapewne tak, a możesz mi pomóc z tym tematem podaje link: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/jak-zdobyc-delivery-requests-w-ac3-154199/#post1141387,oraz jak złapać kuriera w bostonie nie zabijając go, próbowałem już wszystkiego: strzeliłem w niego źle, próbowałem gołymi rękami ale jak go doganiam to zawsze go dusze, nie mam pojęcia jak go złapać nie zabijając go.

Wczytywanie...

Poleć forum