1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strona o pamięci bliskich

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rafii045, Luty 12, 2013.

1. Rafii045

Rafii045 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zachęcam wszystkich zainteresowanych do korzystania ze strony eMemoria.pl - Wspomnienia o bliskich.
    Strona ta służy do umieszczania biografii bliskich osób ze zdjęciami rodzinnymi sam z niej korzystam i uważam że jest dobrą stronką dla tych co lubią mieć rodzinne zdjęcia pod ręką z opisami.Umożliwia też otrzymanie kodu qr aby mieć pod ręką zdjęcia i opisy w telefonie . :)
    Napiszcie też co sądzicie o tej stronce.Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Anisim

Anisim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry, że pytam - kiedy będą możliwe pogrzeby bez ruszania się sprzed komputera?
    Nie no.. Po za tym nie wiem co to robi na stronce graczy konsolowych, jaki to ma związek.
    Ja jak grałem w GTA IV i mnie zabili to w szpitalu byłem i żyłem, więc taka stronka jest mi nie potrzebna.

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    UP - widocznie na tym forum sa tez ludzie, a nie same nerdy. 60% tematow w OT nie jest zwiazana ze swiatem konsolowym. Co jest zlego w u pamieci swoich bliskich i umieszczaniu zdjec gdzies tam ? Pozniej pewnie mozna wyslac link do rodziny, ktora czesto jest poza granicami kraju.

EDIT - dobra przeczytalem ocb z ta stronka :D i zdania nie zmieniam. Pomysl grubo amerykanski, watpie by sie przyjal u nas w 100%. Pewnie za 10lat :D Sam w sobie pomysl jak dla mnie barzdo trafiony. Ja, np. malo wiem o dziadkach, pradziadkach i calej reszcie rozdiny, ktora juz nie jest na tym swiecie. Duzo by pomoglo zeskanowanie kodu QR z pomnika i dowiedzenie sie wiecej. Skoro ja teraz malo wiem, to moje dzieci nie beda wiedzialy nic :)

Wczytywanie...

Poleć forum