1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strona sprawdzająca czy gra będzie działać na innym komputerze.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fenen, Sierpień 13, 2010.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Siemka ! kupuje aptopa i znam jego "Wnętrze" i czy jest strona gdzie wpisze sprzet i sprawdzi czy taka gra wejdzie wiem ze jest Systems Requirements Lab, creator of Instant Expert Analysis ale on sprawdza moj sprzet na ktorym sprawdzam :/

PS.Posty mówiące "Wejdz na strone i sprawdź jakie wymagania ma gra porówna ze sprzętem" Myśliie że jestem idiotą i tego nie wiem?????? Jak nie znacie takiej strony nie piszcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie nie ma takiej strony. Zostaje Ci tylko sprawdzać okładki z tyłu gier i porównywać do swojego sprzętu.

4. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Również poszukuję takiej strony, gdyż wkrótce będę tak jak autor kupować laptopa i nie wiem czy niektóre tytuły będą dobrze chodzić na nim.

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Wydaje mi się, że nie ma takiej strony, zostaje youtube tam jest dużo filmików jak sprawuje sie dana gra na danym sprzęcie.

Wczytywanie...

Poleć forum