1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strona www.Gametrade.pl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gruby Trebor, Styczeń 7, 2011.

1. Gruby Trebor

Gruby Trebor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jejkowice k. Rybnika
    Jak w temacie, Miał ktoś z was doczynienie z tą stronką ?
    Bo na pierwszy rzut oka wszystko w porządku i okey, ale czy to nie jest tak jak z tym niemieckim portalem aukcyjnym z samochodami- zdjęcia z neta, biedny polak płaci za samochód a tu kaszana ani kasy ani auta ;)
    bo widziałem tam tytuły których szukam,i w nawet dobrej cenie. Jak myślicie facet będzie obiecywał ze wyśle tylko kasę dostanie, a gdy dostanie kasę słuch po nim zaginie... ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To zalezy od ludzi. Wiadomo zawsze mozesz trafic na oszusta, ale to jest tak jak na allegro.
    Ja korzystam z tego serwisu i nie mam zadnych problemow.

4. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Kupuj tytuły nie zastanawiaj się z oszustami to tak jak na allegro 1/100
    Korzystam z portalu wymieniam się grami wszystko cacy !
    Po drugie serwis jest połączony z POLICJĄ więc się nie martw :p

5. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Poszukaj kogoś, kto ma co najmniej kilka komentarzy i od niego kup. Masz praktycznie 100% gwarancji, że Cię nie oszuka. Ale najpierw z nim zagadaj, spytaj się dokładnie o stan płyty/pudełka/instrukcji. Powiedz mu, że chciałbyś zobaczyć zdjęcia gry itd. Jeżeli będzie coś kręcił, to kup od kogoś innego :)

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

Jest sporo dzieci ktore probuja innych robic w konia bo wydaje im sie ze beda bezkarne. Ale administracja portalu stara sie to ogarniac i bogato wspolpracuje z policja w tym zakresie.
    Ostatnio kolega wymienial jakas gre, wyslal gowniarzowi plyte, oczywiscie nie dostal nic w zamian. Małolat najpierw tweirdzil ze plyta nie przyszla, pech chcial ze podpisal potwierdzenie odbioru (widac bardzo inteligentny małolat), po interwencji adminiow i informacji ze sprawa laduje na policji plyta byla u mojego znajomego w przeciagu 2 dni.

7. Gienia

Gienia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska - Śląsk
    Ja i mój kolega korzystamy z tego serwisu i jeszcze nie trafiło nam sie na oszustów zawsze jak kupowaliśmy jakieś gry to zawsze trafiały do nas

8. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    korzystam z gametrade, kilka razy się zamieniałem i ok! no i faktycznie lepiej z kimś robić transakcje jak ma kilka pozytywnych komentaży

9. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Mam 11 wymian na koncie i wszystkie okazały się korzystne i bezproblemowe. Także polecam ten serwis.

Wczytywanie...

Poleć forum