Strona z gameplayami

fatumzoR

Użytkownik
Użytkownik
Hi, co prawda nie jest to problem związany z XBOX'em jeśli w ogóle można nazwać to problemem. Przejdźmy do rzeczy, chodzi o to aby ktoś zrobił dla mnie coś w formie portalu/strony (na darmowym serwerze) na której mógłbym zamieszczać swoje gameplaye i recenzje z gier. Oczywiście to nie rozkaz, bardzo o to proszę i jeśli ktoś miał by chwilę wolnego czasu i znał się na tym, był bym bardzo wdzieczny za coś takiego. Reszte napisze jak ktoś się zgłosi :)
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
Hi, co prawda nie jest to problem związany z XBOX'em jeśli w ogóle można nazwać to problemem. Przejdźmy do rzeczy, chodzi o to aby ktoś zrobił dla mnie coś w formie portalu/strony (na darmowym serwerze) na której mógłbym zamieszczać swoje gameplaye i recenzje z gier. Oczywiście to nie rozkaz, bardzo o to proszę i jeśli ktoś miał by chwilę wolnego czasu i znał się na tym, był bym bardzo wdzieczny za coś takiego. Reszte napisze jak ktoś się zgłosi :)
Hehe, ciekawe czy ktoś się zgłosi, po pierwsze: to nie jest takie hop-siup ;)
a po drugie, podaj chociaz jaki ma byc layout, w jakim formacie chcesz wrzucac filmiki, czy znasz sie na HTML'u chociaz troche, bo nawet jak Ci ktos zrobi stronke czy bedziesz potrafił tam cos wrzucac. Heh i tez, zeby Ci ktos jeszcze serwa szukal? :)
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Hi, co prawda nie jest to problem związany z XBOX'em jeśli w ogóle można nazwać to problemem. Przejdźmy do rzeczy, chodzi o to aby ktoś zrobił dla mnie coś w formie portalu/strony (na darmowym serwerze) na której mógłbym zamieszczać swoje gameplaye i recenzje z gier. Oczywiście to nie rozkaz, bardzo o to proszę i jeśli ktoś miał by chwilę wolnego czasu i znał się na tym, był bym bardzo wdzieczny za coś takiego. Reszte napisze jak ktoś się zgłosi :)
Ile ty masz lat ? :DD

Myślisz, że ci ktoś stronkę za darmo zrobi bo ty tak chcesz swoje gameplay'e wrzucać ? Forget it

Jak sobie sam nie zrobisz to nikt ci nie zrobi. Takie jest życie. A poza tym masz youtube, wrzucaj tam swoje filmiki i gitara :D
 

wiecach

Użytkownik
Użytkownik
wordpress.com latwiej sie nie da ;) wybierzesz sobie skin, dostaniesz serwer itd wrzucaj filmy na youtube i zamieszczaj jako wpis, masz tagi działy itd lepsze to niz zabawa w jakies skrypty itd
 

fatumzoR

Użytkownik
Użytkownik
wiecach wielkie dzięki. temat do zamknięcia :)
 

Do góry Bottom