1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stronki internetowe z achievmentami

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez gajos1111, Sierpień 8, 2012.

1. gajos1111

gajos1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czeladź
    czesc. Moze ktos polecic jakas stronke na ktorej znajde poradniki do achie z gier na xa. poki co kozystalem z hcgamer.pl ale do wiekszoaci poradnikow brak a spolecznosc wlasciwie zerowa :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrykP1993

PatrykP1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sam korzystam , według mnie najlepsze trueachievements.com i xbox360achievements.org

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jeżeli znasz podstawy angielskiego to oczywiście xbox360achievements.org jest i zwykły spis i opis osiągnięć, forum dużą ilością tematów odn. każdej gry jak i rozbudowane poradniki, jak osiągnięcia zdobyć.

5. Herobrain

Herobrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja korzystam z Youtube, Wpisuje gre/ tytuł acziwmentu i mam pokazany filmik jak zrobić.

6. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Ja osobiście używam google . wpisuje "tytuł gry osiągnięcia" i biore pierwsza lepsza Polską strone :)

Wysłane przez mojego fołna przez Tapatalk 2.

Wczytywanie...

Poleć forum