1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strony do pobierania gier na xboxa360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosa931993, Sierpień 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześc wszystkim otóż małem pytanie czy znacie jakieś stronki do pobierania gier na xboxa360 za darmo ? Chcę sobie pobrać Prototype i Mass Effect 2 ale niegdzie nie ma a jaka są to nie po polsku i w 50 partach :( , bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie sciagam zawsze z exsite.pl ale tam czasem niema tego czego sie chce , dziekuje wam z góry za pomoc i miłego dnia :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZERO-GRAVITY

ZERO-GRAVITY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Wszędzie znajdziesz. Wystarczy zajrzeć na google.pl Podałbym Ci parę stron, ale nie będę reklamował.

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Linka dostałeś na PW i radze nie robić takich tematów bo ban może polecieć.

Proszę o zamkniecie.

5. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No zrozumiałem, jestem tu od niedawna i nie bardzo to ogarniam ale patrząc na posty to w wiekszości są to pytania o przerobione konsole i problemy z nagrywaniem gier ale spoko, co do reklamowanie gier to trzeba strony takie reklamować im więcej bedzie uploaderów tym więcej osób bedzie miało gry i wszyscy bede szczęśliwi . Ta strona powinna być wszechstronna, powinien być dział giełda z grami i jestem na 100% pewny że strona byłaby ciekawsza :)

6. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Kiedyś był dział download, ale go usunięto sprawdź stronkę którą ci wysłałem na PW na pewno coś tam dla siebie znajdziesz.

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jakby wszyscy tak mysleli to w ogole, by sie nie oplacalo robic gier.

Piracic tez trzeba umiec kolego...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum