Strony maszynopisu w Alan Wake

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czy trzeba zbierać strony maszynopisu w Alan Wake na np. achievement lub na odblokowanie czegoś ? Według mnie te strony maszynopisu to spoiler, nieraz mi zepsuło zabawę np. Randolph zadzwoni na policję.

Co macie do powiedzenia o tym ?
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
za te strony mozna dostac achievement a nawet 2 lub 3 juz nie pamietam (za zebranie 25, 50 i wszystkich mozliwych) mi tez to zabawe psulo dlatego tylko w 1 misji to czytalem bo pozniej sie zorientowalem ze tam pisze co sie wydarzy jak ci psuje to zabawe to zbieraj i wylaczaj od razu
 

Razor3100

Użytkownik
Użytkownik
Zauważcie, że nie wszystkie kartki "przepowiadały" przyszłość, większość kartek opisywało przeszłość ;)
A poza tym jeśli pare razy na kartce przeczytasz przyszłość to nic się nie stanie (nie zawsze jest ona przedstawiona jasno czyli nie do końca rozumiesz o co chodzi co pisze na danej kartce do czasu aż to sie nie spełni).
 

Shinkex94

Użytkownik
Użytkownik
Są osiągniecia żebyś zebrał 25 i wszystkie stron maszynopisu. Ja akurat zbierałem i z przyjemnością czytałem maszynopisy :)
 

Wojciech08

Użytkownik
Użytkownik
A dla mnie to są te złe archiev gdzie trzeba chodzic i szukać jak głupiemu jakiś kartek więc odpuściłem je sobie całkowicie
 

Do góry Bottom