1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strony maszynopisu w Alan Wake

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jesters, Maj 31, 2010.

1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Czy trzeba zbierać strony maszynopisu w Alan Wake na np. achievement lub na odblokowanie czegoś ? Według mnie te strony maszynopisu to spoiler, nieraz mi zepsuło zabawę np. Randolph zadzwoni na policję.

Co macie do powiedzenia o tym ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    za te strony mozna dostac achievement a nawet 2 lub 3 juz nie pamietam (za zebranie 25, 50 i wszystkich mozliwych) mi tez to zabawe psulo dlatego tylko w 1 misji to czytalem bo pozniej sie zorientowalem ze tam pisze co sie wydarzy jak ci psuje to zabawe to zbieraj i wylaczaj od razu

4. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zauważcie, że nie wszystkie kartki "przepowiadały" przyszłość, większość kartek opisywało przeszłość ;)
    A poza tym jeśli pare razy na kartce przeczytasz przyszłość to nic się nie stanie (nie zawsze jest ona przedstawiona jasno czyli nie do końca rozumiesz o co chodzi co pisze na danej kartce do czasu aż to sie nie spełni).

5. Shinkex94

Shinkex94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Są osiągniecia żebyś zebrał 25 i wszystkie stron maszynopisu. Ja akurat zbierałem i z przyjemnością czytałem maszynopisy :)

6. Wojciech08

Wojciech08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z-d
    A dla mnie to są te złe archiev gdzie trzeba chodzic i szukać jak głupiemu jakiś kartek więc odpuściłem je sobie całkowicie

Wczytywanie...

Poleć forum