1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strzelaniny - Sniper - Call of Duty WoW...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Papillon, Luty 9, 2009.

1. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    Witam!

Moglibyście wypisać tytuły gier (strzelanin) w których można grać "normalnie" sniper'em ? ? ? Mówiąc normalnie mam na myśli duże plansze, bo dosyć mam już tego ścisku na ekranie ;/ (. . .) Jak narazie gram w Calla WoW, ale tam granie sniper'em to jakaś paranoja :confused: bez przesady, ale po każdym kill'u trzeba zmieniać miejsce bo i tak koleś zobaczy sobie na powtórce gdzie siedzisz i masz lipę. Poza tym trzy mapy nadają się w miarę ze względy na wielkość (bodajże Cliff, Airport i te mosty). Z góry dziękuje za odpowiedź :cool:

P.S Aha, jeśli chcecie, to wypiszcie swoje zdanie na temat Snipa (czy w ogóle opłaca się nim grać) w Call of Duty WoW. Bo ja odpadam i z przymusu chwyciłem za karabin.

2. Lotnik421 Xbox One

3. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Camper? ;)
    Może GRAW? Nie gram po sieci, ale tam były raczje duze plansze. Na multi chyba też.

4. Kiepski

Kiepski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W Battlefield Bad Company sa bardzo duże plansze nadające się do graniem snajperem;)

5. Papillon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    No nie powiem, GRAW (1 i 2) mnie zaciekawiła, dzięki za info (obu).

A co sądzicie o grze Frontlines: Fuel of War ?
    Na filmikach wygląda świetnie i ze względu że są różnorakie pojazdy to i mapy wydają się mega duże.

6. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Potwierdzam, że bad company to dobra strzelanka nawet dla samych snajperów. Gdy się ginie nie wiadomo z jakiej strony się dostało. Jedyny minus jak dla Ciebie może być to, że jak ktoś Cię odkryje to jesteś widoczny na mapie dopuki nie zginiesz.

7. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    :) jak grasz na core to cie zobaczy na pewno graj na hardcore to mozesz kampic w jednym miejscu

8. Papillon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    O a tego nie wiedziałem^^ w takim razie sprawdzę jeszcze ten hardcore ;] btw. odpisujcie dalej w temacie :) thx

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Żeby nie zakładać nowego, są jeszcze jakieś gry na xa gdzie prócz normalnego strzelania można rozwalać budynki (jak w battlefieldzie bc)?

10. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do snajpera w cod5. Najlepsze jest mp44 i celownik... Tym miałem 20 killstreak. Na hardorze graj tylko, inaczej sie gra :)

11. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Oj tam odrazu najlepsze ;]

Wczytywanie...

Poleć forum