1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

strzelanki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majstersztyk, Grudzień 8, 2009.

1. majstersztyk

majstersztyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    Witam mam małe pytanie a wiec tak jak wiadomo konsola i fps troche kaszana a lubię ten gatunek gier wiec moje pytanie jest takie gdy kupie przejściówkę pod myszkę i klawe czy to będzie działało w każdej grze na konsoli? czy może tylko niektóre gry maja ta opcje? bo wtedy sterowanie będzie tak jak na kompie czy tez może trochę się rożni?

2. Lotnik421 Xbox One

3. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chłopie co to za granie na klawie i myszce po to jest konsola żeby grać na padzie i to jest frajda a nie klawa to lepiej sobie na kompie zagraj a nie ! Grać się da ale czy ustawienia takie jak na kompie to się chyba da masz tu:
    cechy produktu:

* kompatybilny z większością myszek i klawiatur podłączanych pod PS/2 lub USB (również zestawy bezprzewodowe)
    * błyskawiczna technologia "Plug and Play"
    * idealny do użytku z wszystkimi tytułami gier FPS takimi jak np. serie Call of Duty, słynne Halo, Bad Company ...
    * pozwala na regulowanie czułości myszki
    * możliwość dowolnej konfiguracji (mapowania) przycisków z joypada na klawiaturze
    * bardzo wytrzymały, nowoczesny design
    * zapewnia wszystkie nowe funkcje trybu auto fire dla konsoli
    * możliwość podłączenia joypada PS2’s Dual-Shock 2™ i innych akcesoriów z konsoli Playstation 2 na konsoli Xbox 360 ™
    * teraz możesz czerpać korzyści dzięki zdecydowanie wzmocnionym doznaniom płynącym z gry w tytuły oryginalnie napisane na pada od Playstation jak np. Pro Evolution Soccer 6
    * produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany w blister
    * producent, Mayflash

UWAGA!!! DO KONFIGURACJI URZĄDZENIA WYMAGANY JEST WYŁĄCZNIE PRZEWODOWY JOYPAD Z KONSOLI XBOX360, KTÓREGO NIE MA W ZESTAWIE Z MAX SHOOTEREM. NIE MA MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z URZĄDZENIA BEZ WCZEŚNIEJSZEJ KONFIGURACJI PRZY POMOCY PRZEWODOWEGO JOYPADA. PO ZAKOŃCZENIU KONFIGURACJI WSZYSTKICH PRZYCISKÓW, NALEŻY ODŁĄCZYĆ JOYPADA PRZEWODOWEGO Z XFPS'a.

http://allegro.pl/show_item.php?item=837571442
    wystarczylo przeczytać i poszukać :D

4. majstersztyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    Moze i tak ale co to za frajda grac w strzelanke skoro i tak masz duże wspomagania w celowaniu na padzie? Moim zdaniem w fps to lepiej myszka i klawa ale każdy ma inne zdanie a kompa mam za słabego pod gry wiec lepszym rozwiązaniem dla mnie by było kupić tą przejściówkę o ile dobrze ona sie sprawuje

5. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kiedy przerzuciłem się z kompa na konsole tak samo narzekałem na pada że mysz i klawiatura lepsza ale z czasem to się zmieniło . teraz mogę śmiało powiedzieć że niema jak pad . wszystko masz pod ręką

6. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    PROCHO i to jest postawa gracza:D

7. majstersztyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    ja nie sadze ze pad jest dupny np w niektórych grach sprawuje się lepiej np fifa, forza to zależy jak kto woli ale ja i tak nadal sadze ze do fps tylko mysz i klawa tak wiec kazdy ma inne zdanie ale nadal nie rozwiązaliśmy moich pytań może ktoś ma cos takiego i wypowie jak jest w 100%?

Ale tak czy siak wspomagania będą na iksie choć podłącze klawe?

8. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jakie wspomagania pady czy ci będą działać?? napewno będzie bo to podpinasz pod usb i sobie xbox wykrywa:D. I w grze potem ustawiasz padem przewodowym sterowanie . Sterowanie ustawiasz na własne potrzeby działa na każdej grze fps

9. majstersztyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    wspomagania takie ze wycelujesz w przeciwnika to przeciwnik jak się bedzie ruszać to celownik do jakiegoś momentu automatycznie jeszcze go namierza na iksie na pc jak grałem nigdy takiego czegoś nie było nie wiem czy czaisz o co mi chodzi

10. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    temat był już mnóstwo razy. Wystarczyło tylko poszukać.

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Był niedawno taki temat...

KOSZ

Wczytywanie...

Poleć forum