1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strzeżcie się! Lords of the Fallen zadebiutuje w ostatni dzień października

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 9, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na Facebooku Lords of the Fallen pojawiła się informacja dotycząca daty premiery najnowszego dziecka CI Games. Polskie studio celuje w najgorętszy miesiąc 2014 roku i ich produkcja bezpośrednio zawalczy z Assassin's Creed: Unity oraz WWE 2K15.

Jeśli mam być szczery to nie spodziewałem się takiej decyzji. CI Games wciska się w niezwykle gorący październik, w którym zadebiutują 22 gry!

Lords of the Fallen zawalczy o klientów z Alien: Isolation (Obcy: Izolacja), NBA 2K15, Super Smash Bros. (2014), Środziemie: Cień Mordoru, DriveClub, Dragon Age III: Inquisition (Dragon Age: Inkwizycja) (początek miesiąca) oraz z Borderlands: The Pre-Sequel, Battlefield: Hardline, Evolve, The Evil Within, Sunset Overdrive i Assassin's Creed: Unity. Gorąco?

Dzieło rodzimego studia zadebiutuje na europejskim rynku 31 października. Warto wspomnieć, że otrzymaliśmy również dwie nowe grafiki, które możecie podziwiać w tej wiadomości oraz w naszej galerii (większy rozmiar).

Oczywiście trzeba życzyć polskiej produkcji wiele dobrego, bo ten projekt prezentuje się naprawdę wybornie. Ja sam nie mogę się doczekać premiery tego tytułu!

Wczytywanie...

Poleć forum