1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strzeżcie się zmroku w Dying Light!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 17, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mama zawsze przestrzegała mnie przed szlajaniem się nocami po mieście, bo o tej porze na ulicach rzekomo spotkać można jedynie łobuzów. Banda największych kozaków z otchłani najciemniejszej bramy to jednak nic w porównaniu z pobudzonymi brakiem światła zainfekowanymi w Dying Light.

Techland sumiennie odrabia lekcje i widać, że przy pomocy Dying Light porwać chce rzesze graczy. Wrocławianie nie muszą przy tym uciekać się do niewiele mającego wspólnego z rozgrywką trailera CGI, jak to było w przypadku Dead Island.

Nowa gra rodzimego studia wręcz poraża mnogością opcji i dynamiką zabawy w świecie opanowanym przez ofiary mutującego organizmy wirusa. Sam parkour pośród zgliszcz miasta wygląda na kupę radochy, a jak już dorzucimy do niego masakrowanie przeciwników ciężkim toporem, odwracanie ich uwagi wiązankami petard, tworzenie z elementów otoczenia śmiercionośnych pułapek lub najzwyklejsze na świecie łapanie za szmaty i zrzucanie z dachów mordziatych, to wynik może być tylko jeden - zakup obowiązkowy. Najlepsze następuje jednak po zachodzie słońca, kiedy to relatywnie spokojna eksploracja i wykonywanie zadań ustępują miejsca totalnemu zaszczuciu i panice pośród całych hord mutantów. Piękna sprawa.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Gdy oglądam film mam wrażenie jakbym widział Dead Island i za bardzo mi to przypomina to ale ogólnie fajnie to wygląda

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    bo to jest na silniku dead island przeca :p
    ale noc i dzialanie podczas niej to niezly + dla tego tytylu.
    tylko skad prad w trailerze przy takiej skali empidemii :p

5. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    Powiem jedno. Ogień.

I teraz dylemat bo pewnie na xo będzie grafa gorsza od ps4

6. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    A teraz pytanie, jak słabo będzie to wyglądać na obecnych generacjach :D?

7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dead Island pewnie. Gra będzie raczej nudna jak dead Island takie gry o zombi jakoś nie wciągają.

8. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Szczerze? Nie wiem, czy nie wolałbym gry w klimacie zombie, ale z porządna liniową fabułą, która, co prawda zawalona skryptami, ale wciągałaby niemiłosiernie. Wszystko ma swoje plusy i minusy, co wg. mnie widać doskonale w Dead Island. Gra bardzo dobra, ale z czasem mnie przynudzała.

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0

9. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ciekawi mnie jak rozwiną ten projekt i czy to nie będzie jak w przypadku Dead Island, które mimo złych ocen miało duży potencjał.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bardziej ulepszone Dead Island - hmm czemu nie :). Tutaj wygląda to wszystko o niebo lepiej - parkour, dzien/noc, zachowanie zombie, walka bronią :)

11. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    lol filmik z psx tylko pytanie którego.

Wczytywanie...

Poleć forum