1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stubbs The Zombie z X i tylko czarny ekran

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Darth Jason, Lipiec 10, 2008.

1. Darth Jason

Darth Jason Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem otóż pobrałem niedawno kilka gier z X.

Wszystkie gry przeważnie działały bez zarzutu wprawdzie w niektórych podmieniałem XBE ale mniejsza o to. W końcu naszła mnie ochota na odpalenie Stubbs-a podmieniłem XBE na PAL wypaliłem wszystko ładnie na zwykłej DVD gdyż mam Xtreme 5.3. pokazało się logo X i po chwili pojawił się czarny obraz i nic poza tym :mad: Konsola się nie zawiesiła gdyż spokojnie mogę wrócić do Dasha ale nic więcej się nie wyświetla.

Moje pytanie brzmi w czym może tkwić problem i czy jest jakiś sposób uruchomić tą grę na X360 ?? (podmienić pliki w ISO itp. :p)

PS. Mam jeszcze jedno pytanie czy idzie usunąć gry z profilu tzw. te których się już nie ma a nie mają GS lub te z pierwszego X.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum