1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Studia developerskie które straciliśmy w 2012

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Grudzień 12, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Ign opublikował filmik, który jest miłym symbolem, wspominającym studia developerskie które już nie istnieją.
    Mamy również co żałować, ponieważ żadne z nich nie stworzy już dla nas dobrej gry.
    a czy Wy pamiętacie któreś z nich ?

Dla Xboxforum.pl /Azura

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Eh najbardziej szkoda Rockstar Vancouver i jego Max Payne, liczyłem że będzie jeszcze dalsza część( pewnie będzie ale juz nie od tego studia) a szkoda bo dla mnie wielka robota.. tak samo wielka szkoda THQ odpowiedzialnego za UFC, każdą częśc grałem i gram do tej pory z częsci na część coraz lepiej było, wprowadzili wreszscie Pride i tu klapa studio padło, UFC wykupiło EA więc pewnie nic dobrego z tego nie wyjdzie orpocz tego ze gra bedzie pojawiac sie z roku na rok.

4. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    A post-mortem of Silicon Knights (Mama Robotnik research thread) - NeoGAF
    Polecam świetnie się czyta i ogrom informacji o niewydanych i skasowanych projektach i nie tylko jednak po angielsku :p ,historia Studia Silicon Knights które w tym roku zbankrutowało(ci od Too Human) :). Swoją drogą to jak tak dalej pójdzie to na rynku zostaną tylko ci najwięksi i ich wewnętrzne studia i będziemy grać ciągle w te same IP bądź czasami nas uraczą czymś nowym...

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Z reguły kupuję oryginały, by wesprzeć twórców i podziękować im za pracę, a Kingdoms of Amalur Reckoning kupiłem i tak po ogłoszeniu upadłości :p

Wczytywanie...

Poleć forum