1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Studio odpowiedzialne za Hitmana pracuje nad nieujawnionym projektem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Listopad 11, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Serwis CVG dowiedział się, że firma IO Interactive pracuje nad nieujawnionym i podobno bardzo ambitnym projektem. Studio zajmuje się obecnie oczywiście drugą odsłoną Kane & Lynch oraz Hitmanem 5, ale oprócz tych dwóch oczekiwanych gier ma jeszcze trzecią w zanadrzu. Wygląda na to, że będzie ona czymś oryginalnym i niepodobnym do reszty tytułów na rynku.

Na dzień dzisiejszy wiemy, że sekretna produkcja jest przeznaczona na kilka platform i znajduje się w procesie tworzenia podobno już od trzech długich lat. Według doniesień będzie to zupełna odskocznia od wcześniejszych tytułów dewelopera, czyli chociażby wspomnianego Hitmana. Z drugiej strony, ma ona jednak skupiać się na podobnym elemencie - przemocy.

Trudno w tym momencie powiedzieć o co dokładnie chodzi. Pewne światło na sprawę rzuca wypowiedź informatora serwisu CVG, który zasugerował, że powinniśmy wyobrazić sobie gry Kane & Lynch i Hitman zupełnie pozbawione skryptów. Niewiele to może wyjaśnia, ale podobne podejście wykorzystano wcześniej chociażby w Left 4 Dead (gdzie ataki zombie są losowe).

Trzeba będzie poczekać na dalsze komentarze i ujawnienie produkcji. Na razie studio zajmuje się powyższymi kontynuacjami, z którymi na pewno wiążemy spore nadzieje. Kontrowersyjny Kane & Lynch miał przecież spory potencjał. Specyfiki i zalet marki Hitman chyba przypominać nie trzeba. Przygody charyzmatycznego zabójcy cieszą się popularnością graczy od lat.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49082

2. Lotnik421 Xbox One

3. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Ci goście od dłuższego czasu robią naprawdę dobrą robotę, Hitman 4 i Kane and Lynch rewelacja, czekam na kontynuacje !

4. xERko

xERko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudnik nad Sanem
    Już nie mogę się doczekać nowego Hitman'a :DD
    Cała seria Hitman jest po prostu genialna!!

5. michansk

michansk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oj Hitman na tym sie wychowałem, normalnie nie moge sie doczekac kolejnej odsłony.

6. Warszawa1899

Warszawa1899 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Annapolis, MD
    Hitman to moja ulubiona seria od wielu, wielu lat. Moze dlatego, ze jestem z natury spokojny?? Tam wszystko się robiz taką gracją, takim polotem... Mam nadzieję, że wyjdzie pod koniec grudnia albo na początku stycznia

Wczytywanie...

Poleć forum