1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Studio Sledgehammer odpowiedzialne za następną część Call of Duty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TytiX, Styczeń 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Koniec spekulacji, wiemy już kto przygotuje tegoroczną odsłonę serii Call of Duty. W serwisie Gamasutra pojawiło się ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko Community Managera w studiu Sledgehammer Games. Nowy pracownik będzie odpowiadać m.in. za kontakty ze społecznością graczy skupionych wokół następnej gry z najpopularniejszego cyklu pierwszoosobowych strzelanin w dziejach branży gier wideo.

Mimo konfliktu z byłymi szefami studia Infinity Ward, kierownictwo koncernu Activision nie musi martwić się o to, w czyje ręce powierzyć przynoszącą miliardowe zyski serię. W gronie firm, które zajmą się produkcją kolejnych części Call of Duty znalazły się Treyarch (Call of Duty 3, Call of Duty: World at War i Call of Duty: Black Ops), Raven Software, Sledgehammer Games i rzecz jasna Infinity Ward. W przypadku dwóch ostatnich deweloperów wiadomo już, że prace nad grami trwają. Zagadką pozostawało dotąd jedynie to, które studio będzie „szybsze”.

Ogłoszenie Sledgehammer Games rozwiewa wątpliwości. W pierwszym akapicie opisu stanowiska pada pytanie: „Czy chciałbyś mieć szansę zbudować i pokierować pracami community menedżmentu dla Sledgehammer i następnej gry z serii Call of Duty?”. Słowo „następnej” należy przy tym traktować jako „tegorocznej”, bo zgodnie z polityką wydawniczą Activision kolejne gry z cyklu mają ukazywać się w jednorocznych odstępach czasowych.

Do kogo adresowana jest posada w studiu zlokalizowanym w kalifornijskim Foster City, czyli sercu słynnej Doliny Krzemowej? Przede wszystkim do miłośników sieciowych FPS-ów, którzy biegle władają piórem, z łatwością nawiązują kontakty i posiadają odpowiednie doświadczenie w informowaniu opinii publicznej. Od kandydatów oczekuje się także znajomości podstawowych programów biurowych i graficznych oraz języka HTML, a do tego samodzielności i motywacji do działania. Community manager w Sledgehammer Games odpowiadać będzie m.in. za planowanie i budżetowanie prac swojego działu, tworzenie treści na strony internetowe oraz współpracę z marketingiem i public relations.

Niestety, w ogłoszeniu brak jest szczegółowych informacji odnośnie samej gry. Przypomnijmy więc, że zgodnie z zapowiedziami Glena Schofielda, szefa Sledgehammer Games kolejna odsłona serii Call of Duty przyniesie sporo nowości. Spekuluje się, że chodzi o przeniesienie akcji w przyszłość. Pokrywa się to zresztą z doniesieniami o rejestracji przez Activision takich domen jak callofdutyfuturewarfare.com, advancedwarfare.com czy spacewarfare.com.

źródło: gry-online

2. Lotnik421 Xbox One

3. menifis112

menifis112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam pytanie. Jakie gry wcześniej zrobiło to studio? Bo jakoś nigdy o nich nie słyszałem, a nie chce mi się wierzyć że tak dużą markę Activision zleca jakiejś nieznanej firmie...

4. deejay89

deejay89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków/Dublin
    a czy to ważne ? Call of duty z serii na serie jest coraz słabsze, nie potrafią zrobić czegoś nowego, tylko 'nowe mapy' do multi, jakaś fabuła do singla i wydajemy gierkę, która ludzie kupią ze względu na reklamę.. tak samo jest NFS, trzeba się pogodzić z tym, że ta gra umarła już dawno dawno temu ;)

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    To chyba jakiś żart... A ja już się cieszyłem, że następną część CoD'a zrobi Infinity Ward (Modern Warfare 3) i na jakiś czas zakończą produkować następne części.

"W przypadku dwóch ostatnich deweloperów wiadomo już, że prace nad grami trwają. Zagadką pozostawało dotąd jedynie to, które studio będzie „szybsze”."

To znaczy, że oba studia robią teraz następnego CoD'a? Szanse IW nie są skreślone? Bo troche tego nie rozumiem.
    To całe Sledgehammer jeszcze pracowników szuka, więc czemu Activision zdecydowało na przekazanie tak potężnego tytułu takiemu studiu? :|
    Ciemno to widze jak na razie, a jeszcze dobiły mnie te "domeny" na końcu newsa
    callofdutyfuturewarfare.com, advancedwarfare.com, spacewarfare.com - mam nadzieje że to jakiś żart.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Umarło przy Call of Duty 4 Modern Warfare - i żadne studio tego nie zmieni :(

Hahaha Call of Duty w przyszłości - wiedziałem że się stoczyła seria ale żeby aż tak :D

7. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    cod 4 to bylo cos ! cos nowego , cos bardzo dobrego , cos co zrobilo naprawde dobre wrazenie ! teraz to tylko odcinanie kuponow :)

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Glen Schofield opuścił Visceral Games (Dead Space, Dante's Inferno) a COD ma być TPP tylko nie wiem czy tegoroczna czy może też następny.
    Były o tym newsy kilkanaście miesięcy temu jak ma wyglądać marka COD i kto będzie odpowiedzialny za jej kolejne części :)

9. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Ehh... CoD schodzi na psy,liczy się tylko kasa,co roku coraz gorsze gierki robią,a teraz jakieś inne studio o którym nigdy nie słyszałem.

10. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To co robi teraz infinity ward? Tego swojego FPSa SCI-FI? Na to czekam. Bo po ostatnim Codzie, nie widzę sensu wyczekiwania kolejnego, w dodatku robionego przez jakiegoś NO-NAMEa.

11. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
  12. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    E tam, przesadzacie. COD aż tak bardzo na psy nie schodzi. Jak dla mnie Black Ops było lepsze od MW2 (przynajmniej coś zrozumiałem z fabuły, a w multi nie gram więc nie oceniam). Po za tym myślicie że wielmożny Bobby Kotick dałby kurę znoszącą złote jajka pod opiekę jakiegoś tam byle studia? Nie wyprzedzajmy faktów i nie mówmy że ta gra będzie do d..y nie znając nawet jej nazwy. Ale fakt faktem. Jeśli COD miałby nawet podtytuł "prehistoria i Flinstonowie" to i tak ludzie by to kupili

13. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Mam nadzieje że bedzie lepsze od black ops'a ;p

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska

Racja, ale zmartwił mnie cholernie ten koniec newsa, gdzie pojawia się mowa o "futurystycznym" Call of Duty... Czy to by miało jakikolwiek sens? Jeśli wyjdzie coś takiego jak Frontlines: Fuel of War to dziękuję bardzo (nie chodzi mi oczywiście o to że F:FOW jest złą grą, ale CoD w takich klimatach by kompletnie nie pasował).

15. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dla mnie cod to kopia kopi kolejnej kopi mw 1:)

16. BratMichała

BratMichała Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hehe i będzie call of duty: live space albo a'la vanquish .. może spotkamy sheparda?

17. m4rc1n3k

m4rc1n3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    jestem ciekaw kolejnej odsłony

18. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Proponuje żeby za następne call of duty wzięło się 2k czech. Jak widać po mafii 2 potrafią szybciutko wydać grę bez bugów.

19. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Przepraszam czy to jest ironia? :D

Ludzie mówię Wam z CoD'a już nic nie zostało poza tytułem i starym silnikiem :p Teraz będą kombinować coraz to nowe studia z nowymi dziejami historycznymi :p

20. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie tak ;d to jest właśnie to. Po co dawać jakiś no name taką grę skoro już wiadomo na starcie że nic z tego dobrego nie wyjdzie? Niech activision wróci do korzeni i zrobi coś ala cod 1/2/4.

21. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    "Ala cod 1/2/4" nie zgadzam sie bo znów zrobią kopie kopi . I tak wkoło . Niech lepiej zakończą serię i zajmą sie lepiej czymś innym np. zabijaniem ufoludków .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum