1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stukot w konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wiktor96, Październik 28, 2010.

1. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie dzisiaj zauważyłem że u mnie w konsoli coś lata jak się potrząśnie konsolą chyba w napędzie.Czy to normalne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Prawdopodobnie to tylko czujnik położenia konsoli czy leży lub stoi, aby zmienić pozycje wyświetlania podłączonych padów.

4. wiktor96

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale mi się wydaje jak by to kulka jakaś była i jak się konsole postawi-położy i na otwrót i jak uderze w biurko bo konsola na nim stoi to ona lata,czy może to ktoś u siebie sprawdzić,w dodatku on lata nawet jak płyta z gierką jest włożony,czy to normalne?

5. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Z tego co mi wiadomo to własnie kulka odpowiada za ten czujnik położenia. Osobiście nie wiem jak to działa, ale kiedyś coś takiego czytałem na tym forum.

6. wiktor96

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale czy to normalne że jak uderze w biurko to ta kulka lata,konsola leży.Wcześniej czegoś takiego nie było i to pojawiło się dzisiaj "chyba".

7. wiktor96

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra już wiem że wcześniej też coś latało ale nie zwracałem na to uwagi.

8. matys79

matys79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    stukat w konsoli

Witam.Ja mam tak samo,konsole kupiłem tydzień temu i juz jak ją wyciągałem z pudełka to słyszałem jak coś lata w srodku,byłem nawet w sklepie zamienić na nową ale powiedzieli mi że to normalne.Ciągle mi to nie daje spokoju,może wie ktoś czy to naprawde jest normalne?

9. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    To jest czujnik położenia konsoli. Nic się nie martw :D

Wczytywanie...

Poleć forum