1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sugestia dostęp do działów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawid69, Luty 12, 2010.

1. dawid69

dawid69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Uważam że brak możliwości pisania postów, dla osób z ilością mniejszą niż 20 postów w innych działach niż dla Świeżaków jest kompletnym nie porozumieniem. Dostęp powinien być przynajmniej do działu giełda. Chciałem zamieścić kilka ogłoszeń, ale nie mogę, czyli jedyną opcją jest napisanie 20 bezsensownych postów byle zamieścić ogłoszenie? Wydaje mi się to bez sensu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dziodaj

Dziodaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cóż, nie mogę się nie zgodzić ;p Mam dokładnie ten sam problem.

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    A według mnie dostęp do giełdy powinien być dopiero od 100-200 postów ,zmniejszyło by to ilość nie uczciwych użytkowników.

5. dawid69

dawid69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy 100 postów daje Ci 100% bezpieczeństwa?
    Czy osoba bez postów zaraz jest nie uczciwa?
    Dajmy przykład Dabmana moderator a są problemy.
    Nie ważne czy osoba ma 1000 postów czy 0 takie sprawy dodatkowo załatwia się przez allegro.

6. Cudaczny

Cudaczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyslij na forum dla swierzakow, moderator powinien przeniesc do gieldy, tak jak zrobil to jeden w moim przypadku. Nie musialem nawet raportowac : P

To co mowisz kompletnie jest bezsensowne i mija sie z celem. Jesli ktos przychodzi tu z zamiarem kradziezy, to bedzie sobie bil takiego post counta, zeby takie osoby jak Ty mu zaufaly (po ilosci postow). Nowemu uzytkownikowi trudno zaufac, jak widzisz kolesia z 1k postów, to nasuwa sie "stary użytkownik" i notabene to tacy przekrecaja na najwiecej hajsu (nie wiem jak tu, ale przynajmniej na poprzednich forach na jakich pisalem)

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Dokładnie, takie tematy są przenoszone w miarę możliwie szybko. Również nie załatwiał bym nic ani ze świeżakiem ani z userem który ma 500 postów bez serwisu typu allegro ew. odbioru osobistego.

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    I trzeba pamiętać, że Świeżak może pisać w innych - już stworzonych tematach. Nie może jedynie tworzyć tematów gdzie indziej

9. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    właśnie. Pisanie postów a zakładanie tematów to zupełnie inna sprawa panowie. Czytajcie dokładnie. ;)

10. James

James Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @nakoz - trochę dziwna postawa, to ze koleś naklepie 500 postów, nie znaczy że jest uczciwy. Rozumiem że taka osoba ma "większe zaufanie", ale chociażby przykład z Dabmanem pokazuje że taka postawa jest błędna. Najlepiej w każdej sytuacji przez allegro, albo dowiedzieć się czy gdzie indziej już coś sprzedawał i jakie ma tam opinie. Jeśli tam jest polecany przez innych, to raczej nie widzę przeszkód, a zweryfikowanie to kwestia 5 min

Wczytywanie...

Poleć forum