1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Suma kontrolna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ppg, Grudzień 25, 2010.

1. ppg

ppg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Czy jest możliwość powrócenia do oryginalnego wave gry, chodzi mi o black ops bo chce=ę grac przez sieć, a przeczytałem że po zmianie wave zmieniają się sumy kontrolne i ban gwarantowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Infernalisss

Infernalisss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oczywiście da radę tylko skombinuj obraz.. (nowej wersji) najlepiej prosto po zrobieniu kopii z oryginałą jeśli masz taką możliwość

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    zgraj ja spowrotem na dysk kompa,nastepnie sciagnij ze strony abgx360 odpowiedniki waveow i przepusc obraz przez abgx360,on przywroci oryginalny wave i przeskanuje czy gra jest juz bezpieczna na live

5. ppg

ppg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mógłby ktoś napisać co jest napisane jeśli jest bezpieczna?

6. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    caly log musi miec kolory napisow biale i zielone,jezeli bedzie zolte lub czerwone to sie nie nadaje na live tak tlumaczac po chlopsku:>

Wczytywanie...

Poleć forum