1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sunset Overdrive - broń

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez LoKo6264, Grudzień 30, 2014.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Hejo,
    przeszedłem główny wątek w grze i nie dostrzegłem, ani w swoim ekwipunku, ani u sprzedawcy broni tej która jest na okładce. Jak na zdjęciu poniżej chodzi mi o tą broń, która główny bohater trzyma w lewej ręce. Dokładniej jeszcze tą z dużą ilością "luf".

Wiecie może jak ją zdobyć? Czy jest to tylko dodane tak po prostu, a wcale tego w grze nie ma?

Wczytywanie...

Poleć forum