1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sunset Overdrive czy Dying Light?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez dawidek295, Kwiecień 18, 2015.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam Was mam wilką zagwozdkę co wybrać
    Sunset Overdrive czy Dying Light?

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Kwestia gustu ;) Zadaj sobie pytanie czy wolisz bekową grę w której przez połowę kampanii będziesz się śmiać i będziesz mieć super grywalność (skoki, latanie, odbijanie, ślizganie i dużo dużo więcej) i "zoombi" w postaci potworów z których wylatuje krew a z nich bekowe napisy, czy wolisz prawdziwe zoombie i poruszać się parkourem, patrzeć na rozlew krwi itd.
    Gdybym ja miał wybierać wybrałbym Sunset Overdrive, kocham tą grę i wg. mnie najlepsza na XO na dzień dzisiejszy ;) Ale pamiętaj to tylko moja opinia ;)

dawidek295 lubi to.
  4. Janusz1505

Janusz1505 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Międzyrzecz
    Zdecydowanie poleciłbym tobie Dying Light

dawidek295 lubi to.
  5. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ostatnia edycja: Kwiecień 19, 2015
    dawidek295 lubi to.
  6. edi

edi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze Sunset mnie wręcz urzekła. W życiu bym się nie spodziewał, że sprawi mi tyle przyjemności.
    DL mnie szybko znudził.

Najdziwniejsze jest jednak to, że bardzo lubię poważne gry i zwykle odpychają mnie te niepoważne i zbyt przesadzone. Jak na razie dla mnie najlepsza gra na XO - i kto by się spodziewał...

7. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Dying Light to bez wątpienia dobry tytuł. Nie sprawdza się tu stwierdzenie - co polskie jest gorsze. Problem tkwi w tym, że dwa podane przez Ciebie tytuły cechują się całkiem inną tematyką i innym trybem gry. Dying Light - mroczny, klimatyczny, niby horror? Sunset - Hack n Slash, roz**** na maksa, full broni, bogata kustomizacja postaci - pełna świeżynka. Gra wprowadziła wiele nowego i jest prawdziwym odskokiem od typowych gier dziś powstających, a DL niestety nie (gdzieś żeśmy to już widzieli). Sunset jest bardzo specyficzną grą i biorąc pod uwagę, że nigdy nie grałeś w tego typu gry chwile zajmie zanim się do niej przyzwyczaisz, ale już jeśli... Człowieku mózg rozp****ala !

Bierze SUNSETA MISTRZU !

P.S. Ten luj LoKo napieprza jak powalony, nie słuchaj go bo to nałóg - jakby miał dostać achievementa za zabicie Twojej matki to by to zrobił ;p

8. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Dzięki za miłe słowa .

DrumsSlayer lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum