1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sunset Overdrive

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Sae, Listopad 7, 2014.

1. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W tym wątku tylko opinie

Jako iż minęło już sporo czasu od premiery, postanowiłem założyć temat i podzielić się odczuciami odnośnie tej gry.

Nie ukrywam, że przed zakupem ta gra nie wywoływała u mnie hurraoptymizmu. Mimo to postanowiłem zamówić preorder i jak się później okazało nie było aż tak źle. Grę porównałbym do Dead Rising tylko, że już nie w tym nudnym klimacie zombie. Wesoła sielanka, dobra na rozerwanie się po całym dniu pracy. Grę oceniam na 8/10. Wyczyszczenie wszystkich achievementów zajęło mi 34h35m tak więc troszkę czasu potrzebowałem, głównie na brygade chaos w centrum, gdyż dobierło graczy dopiero zaczynajacych zabawę z SO. Nie żałuje czasu spędzonego przy tej grze, jendak pod koniec wałkowanie tego samego w kółko nie było już tak zabawne jak na początku. Mam nadzieję, że DLC wprowadzą nieco świeżości do gry. Wulgaryzmy umiejętnie wprowadzone do gry sprawiają, że czasami naprawdę można śmiać się do telewizora. Gra warta swojej ceny. Jeśli szukasz rozrywki bez spiny ta gra jest właśnie dla Ciebie.
    SO to coś nowego i świeżego.
    Podstawa 8/10

Edit1:
    Po paru miesiącach wróciłem do świata SO głównie za sprawą kupionego Season Passa, który był na 25% przecenie. Przez ten czas tytuł doczekał się trzech aktualizacji i pierwszego z dwóch DLC. Wraz z aktualizacjami do gry dorzucono nowe achievementy, z którymi nie ma większych problemów. Pierwsze DLC hmm... Historia krótka, ale zabawna, osiągnięcia dość latwe do zdobycia poza jednym. Jak dla mnie dlc warte pieniędzy, fajnie było wrócić i wynieść odmieńców i nie tylko po raz kolejny. Czekam na drugie a zarazem ostatnie DLC do SO.
    DLC#1 7/10

Edit2:
    I w końcu pojawiło się ostatnie DLC - Dawn of the Rise of the Fallen Machines. Zostało ono opublikowane wraz z czwartą aktualizacją tytułu (2 osiągniecia na prima aprilis). Drugie DLC to przede wszystkim bardzo krótka, ale wesoła fabuła (7 osiągnięć), nowa operacja CHAOS (1 osiągniecie), nowe bronie i pułapki. DLC oferuje 8 achievementów, 6 z nich odkryjemy przechodząc główny wątek DLC, jedno robiąc misje poboczną i jedno uzyskując 2300 chaosu w brygadzie chaos na nowym terenie. Chciało by się wiecej, ale cóż... To już koniec, ostatnie DLC ujżało światło dzienne...
    DLC#2 7/10

Ostatnia edycja: Wrzesień 13, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    Gra dla które postanowiłem kupić znów xbox 1 i zostawić go sobie mimo iż wole PS4 ;-)
    wiele godzin zabawy , ciekawa i smieszna historia a takze ha wiele wiecej :)

Mariusz86 lubi to.
  4. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co tu dużo pisać, świetna gierka, nawet bardziej mnie wcigagneła niż ISS.

Wysłane z mojego SM-910C przy użyciu Tapatalka

5. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Genialna gra, liczę na sequel !

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

6. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. welcu

welcu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Długo ostatnio się zastanawiałem czy kupić tą grę, bo jednak bardziej przemawiają do mnie poważniejsze tematy (Wiedzmin, Dark Souls, TES etc).
    Co tu dużo pisać... po włączeniu przez cały czas gram z wielkim bananem na twarzy :D gra jest po prostu genialna, zabawna, przemyślana, zachęca do tworzenia kompletnego chaosu :) Dość powiedzieć, że od Wieśka nic tak mnie nie wciągneło przed telewizor (od włączenia gry rano, wyłączyłem dopiero wieczorem). POLECAM! :)

cyc3k_epj i Sae lubią to.
  8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Fajna gra z bardzo ładną rysunkową grafiką, z ciekawym stylem, bajeranckimi broniami a tak strasznie krótka, grę miałem kiedyś na płycie a teraz skorzystałem z wersji z golda. Dubbing jest ok wiem że ludzie się go czepiają ale w takiej grze to niema większego znaczenia. W grze jest raptem 29 misji fabularnych (przynajmniej tyle mam na liście w menu) a nie są one jakoś specjalnie długie. Według mnie minusem jest ilość śmieci do pozbierania na mapie ale kto co lubi.

9. Mariusz86

Mariusz86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    Świetny tytuł! Naprawdę polecam!

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie dobry tytuł na odskocznie od innych gier. Polecam

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ

11. cyc3k_epj

cyc3k_epj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pajęczno
    haha ja mam tak samo:), a jako, że brak czasu bo praca, praca... i tylko sobótka wieczór bądź niedziela zostaje aby chwilę pograć to po męczącym tygodniu kilka piwek oraz kilka misji w sunseta to świetna zabawa, zwłaszcza, że z kolejnym bro coraz trudniej się gra:p polecam!, chciałem kupić jak się pojawiło, ale na szczęście nasz wspaniały goldzik rozdaje gry za free

12. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Gra z takich, które budzą we mnie wewnętrzne dziecko :D świetny humor, odjechane bronie i ciekawa fabuła a wszystko podane w luźnej, abstrakcyjnej formie. Dopiero oferta GWG uświadomiła mi, jak wiele straciłem nie dając szansy tej grze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

13. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Heehe wszystko juz koledzy napisali ja się dorzucam do tego i gorąco polecam naprawde swietna gra satysfakcja 100%

14. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak samo myślałem, że ta gra kiepska i dla dzieci ale bardzo się pomyliłem:)

Wczytywanie...

Poleć forum