1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sunset Overdrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bolson2244, Październik 19, 2015.

1. Bolson2244

Bolson2244 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś może chciałby zrobić ustawkę w sunsecie na mapach z dodatków bo nikogo nie można znaleźć szukając , byłby ktoś chętny do pomocy lub zrobienia ze mną tego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Brakuje mi czegos wiec moge zrobić priv na xbl i znajdę jeszcze z osób może dwie .

4. Bolson2244

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja też mam ziomka który może pomóc tylko z tego co mi mówili potrzeba 6 osób bo te mapy z dodatku są cięższe od tych z podstawki

a ten weekend jak coś by pasował ?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Październik 20, 2015
  5. Bolson2244

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo w sumie w ten weekend nie mogę za bardzo poczekamy trochę może ktoś będzie jeszcze zainteresowany , ale taki przyblizony termin fajnie by było tak 30 paźdź albo 1 lis

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja w ten week end ogrywam Destiny na hardzie . Trzeba się zgadać na xbl

Wczytywanie...

Poleć forum