1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Super cena Far Cry 2!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tichion, Luty 2, 2009.

1. tichion

tichion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cze. Od dawna szukałem Far Cray 2 w sklepach ale mniestety cena zawsze była powyżej 200zł. A tu prosze
    Far Cry 2 - Sklep Gekon: konsole, gry (sprzedaż/wymiana), multimedia. PS3, Xbox 360, PSP, PS2, Wii, GBA, NDS, PC, mp3, pamięci Flash SanDisk.
    BArdzo dobra cena,w ogóle spoko sklep. Maja duzy wybor gier i sprzetów. Kupowaliscie u nich?? JAk wrazenia?? Moze znacie jeszzce jakies adresy gdzie mozna znależć cos fajnego?? NApewno tu zamówie bo sie po prostu diablo opłaca. Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
  4. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Ba, w MM są po 99zł ostatnio, i to wersja na x360...

5. Budyn90

Budyn90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W Media Markt w Bydgoszczy widzialem dzisiaj za 119 zl. To chyba w miare dobre cena;)

6. Fertille

Fertille Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełmno
    Ja właśnie kupiłem na tej stronie Premium 60 gb za 870 chyba ;p była promocja na gwiazdkę. ;] ogólnie polecam sklep... zamówiłem go po terminie i miał dojść po nowym roku a tu niespodzianka i 2 dni przed wigilią przybył :DD

7. tichion

tichion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. zenon

zenon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ostrzegam przed farcry2 :) strasznie nudna :) gralem w nia dwa miesiace bo codziennie robilem tylko jedna lub dwie misje (na wiecej nie starczalo checi i sily) :)
    gre mozna opisac w nastepujacy sposob: idz tam i zrob to.wroc.po drodze mozesz zrobic to.jak wrocisz ta dam ci zadanie i pojdziesz tam i zrobisz tamto.jak zrobisz to wroc.jak wrocisz to.... :) i tak misja w misje.same misje nie sa zbyt fantazyjne.
    koniec gry jest tez taki sobie.ja wydalem 50€ i bylem wkur.ony :)

9. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wlasnie ... strasznie nudne po kilku dniach mi sie odechcialo w to grac .Najlepsza w tej grze jest tylko grafa.Kupilem gre nowa w folii po polsku za 110 zeta :p

Polecam bardzo gre Forza 2.Nie ma grafy jak w Far cry 2 ale jest ********* ,
    to gra ktora najmniej mi sie nudzi , a mam GTA IV ,Assassin's Creed , Far cry 2 i FORZA 2.W far cry 2 to tylko lec po misje , zabij kogos i wroc i tak w kolko. Jedziesz gdzies i jak spotkasz kogos to zaraz zaczyna napierdalac do ciebie. Myślałem że ta gra bedzie fajna ale sie zawiodłem na niej...

10. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ww gekon srednio polecam. zamowilem halo 3 i nowe tenchu. paczke wysylali prawie 2 tygodnie, az w koncu wyslalem siore do tego sklepu zeby odebrala osobiscie. potracili za wysylke 15zl (ktorej nie bylo) i halo zamiast nowki dostalem najprawdopodobniej uzywke po regeneracji (bez folii i z widocznym sladami uzytkowania na pudelku). nie zmienia to faktu ze maja nawet tanio i jest w czym wybierac. anyway jesli zdecyduje sie w przyszlosci cos od nich brac to tylko odior osobisty wchodzi w gre.

Wczytywanie...

Poleć forum