1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

super meat boy - wersja pudełkowa ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Asiorek, Listopad 2, 2014.

1. Asiorek

Asiorek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam grałam u znajomego kiedyś w grę super meat boy i całkiem fajna była i chciałbym sobie kupić, ale trochę odstrasza cena jaką sobie życzą za cyfrówkę (55zł) i chciałam zapytać czy nie wyszła ta gra może też na jakieś płycie, bo mam też Triple Pack Arcade, to może ze super meat boy też coś wyszło ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Wersji fizycznej raczej nie ma, nie wiem ile ta gra waży, ale tłoczyć płyt z tą grą się pewnie nie opłacało :p. Wiele gier kupisz tylko na live i trzeba się z tym pogodzić.

1 osoba to lubi.
  4. Asiorek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że ma malutko ta gra, ale myślałam że może akurat ją dodali do jakieś paczki gier arcade :)

5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Teraz jest tańsza o całe 5 zł, jak ja kupowałem to była za 1200 MSP. Jak chcesz przy 5 rozdziale odpalać tą grę na 3 minuty i potem rzucać padem ze wściekłości i wyłączać, to kupuj :D

1 osoba to lubi.
  6. Asiorek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja grałam na razie tylko pierwsze dwa levele, ale słyszałam że jest hardcorowa :p

7. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Dla mnie przy 4 było trudno, ale 5 to już masakra :D

Wczytywanie...

Poleć forum