1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Super okazje rodem z Allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xWojtas, Styczeń 7, 2013.

1. xWojtas

xWojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    GW
    Przeglądając Allegro, natrafić można na ciekawe oferty, takie jak 'milion' mspoints za 10 zł czy gry arcade za grosze.
    To pojawia się moje pytanie do was, co sądzicie o aukcjach typu: Minecraft XBOX 360 + AUTOMAT 24/7 + BONUS (2897447301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak się mają 'dziwne' konta z bajerami do zasad i regulaminu MS. Jakie jest ryzyko bana.
    Zainteresowanie takimi ofertami jest duże, czy ktoś z forum ma doświadczenie w tym temacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Co prawda to nie Alledrogo, ale całkiem podobna oferta.
    Słyszałem, że pracownicy NASA po wprowadzeniu tego smartphone'a do sprzedaży byli zawstydzeni, że wcześniej nie uzyskali takich parametrów w urządzeniu przenośnym :p
    Zrobione przeze mnie w MM w Zabrzu.

BTW. Zdjęcie zdjęcia, bo te foto mam na płycie, a nie mam w netbooku napędu :p

4. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    help me captain obvious, co na tym zdjeciu jest nie tak?

5. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Odp: Super okazje rodem z Allegro

Taktowanie procesora jest jakies.... 1000 razy za duze ;p

Wysłane z mojego GT-S5570

Wczytywanie...