1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Super Street Fighter IV - duża galeria

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Grudzień 18, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Najnowsze obrazki z Super Street Fighter IV zabierają nas w podróż do kilku egzotycznych miejsc. Pięć nowych lokacji ujawnionych przez Capcom to: Afryka, Korea, Indie, Metro City (miasto z Final Fight) oraz zniszczone laboratorium. Na zrzutach widać również dodatkowych wojowników, o których pisaliśmy jakiś czas temu. Premiera odświeżonej wersji bijatyki planowana jest na wiosnę 2010.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Źródło: Super Street Fighter IV - galeria | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Fajna grafika, taka hmm... nasycona kolorami i bajkowa :D
    Nie miałem okazji w sumie zagrać w Street Fightera :p
    Ale chyba jednak Tekken 6 lepszy co? :D

4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Do teraz Street Fighter miała grafikę 2D (lub 2,5D), ale teraz ta wersja ma być 3D więc nie wiadomo czy będzie lepsza, ale według mnie to będzie wielka konkurencja dla Tekkena bo SF to legenda.

5. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bezsensu wydawać ta samą grę ale w odświeżonej wersji. Pewnie słaba sprzedaż, albo chcą najłatwiejszym kosztem wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z jednej gry, bo łatwiej podrasować istniejącą grę niż stworzyć nową.

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    dziwny ruch, że najpierw wydali grę "niedopracowaną" a teraz sobie wydają nową wersje tej samej gry... troszkę nie fair
    no a grafa napełniona kolorami

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    A mnie się bardzo podobają te kolorki:D W SFIV nie grałem więc może w SSFIV zagram

8. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odnośnie SF IV to powiem tak. Odkąd ma xklocka długo szukałem bijatyk, które by mnie wciągnęły.Grałem u kumpli w tekkeny, virtua fightery i nie podobały mi się.Natomiast w street fightera IV tne od kilku dni i muszę powiedzieć, że gra jest kozacka i przy tym bardzo trudna.Przejście raz gry na poziomie easy to nie lada wyzwanie, a wklepanie jakiegoś dłuższego kombosa sprawia ogramną satysfakcję.Gra wymiata, a jej następczynia na pewno będzie równie dobra.Szczerze polecam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum