1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Super Street Fighter IV, wszystkie postacie odrazu? Oo

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Enshu, Sierpień 26, 2010.

1. Enshu

Enshu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam takie pytanko, kupilem SSFIV odpalam na konsoli i myslalem że pogram w Arcade mode bo jakieś postacie trzeba odkryć. Wszedłem w versus mode i moim oczom ukazała się cała paleta postaci do wyboru ;0 Troche mnie to zdziwiło bo co ja mam tam właściwie odkrywać? ;o

Troche zdiwko miałem i szczerze mówiąc wolałbym sam odkrywać postacie nawet jeśli to byłoby trudne, a tak zepsuli mi całą zabawe ;(

Pozdro

Wczytywanie...