1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Superstars V8 Racing

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez mmmm111, Czerwiec 20, 2009.

1. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wlasnie zasysam z torrenta. Wieczorem cos pewnie napisze o tej grze. Ktos moze juz ja ma?

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Mam na PC i powiem ze chcieli tą grę upodobnić do GRIDA , niestety nie wyszło im to dobrze , model jazdy daje dużo do życzenia nie jest ani arcadowy ani realistyczny , jaki by nie był jest niewygodny , grafika to właśnie grafika najbardziej upodabnia ta grę do GRIDA niestety , grid który wyszedł już jakiś czas temu wygląda o stokroć razy lepiej niż ta gra , podsumowując gra marna szkoda nawet wypalać , ale to oczywiście tylko moje zdanie i nie zmuszam by ktoś się nim sugerował :) Ale jednak proponował bym przed zmarnowaniem płty , zaopatrzyć się w to na PC.

4. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jednak dzis nie dam rady sciagnac. Jutro bedzie i gra i opinia ;)

5. wujek

wujek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrowiec
    Bez pierdół...
    Tragedia w każdym calu, fizyka z, lub bez polepszaczy lipa, odgłosy..... no mój 1.7 TD lepszy pomrók daje na wyższych obrotach z seryjnym wydechem. Oczywiście po negatywnych reckach sprawdziłem, bo V8 w tytule zobowiązuje, ale się przewiozłem... Nie polecam (ale to tylko moje zdanie). Ściągnięcie dema nic nie kosztuje... sprawdź sam =)

Pozdro1125

6. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wybaczcie za offtopa,nawet kosztem warna,ale musialem.

Buuuuuuhahahhahahahahhahahhaihhihihihiihiihhi

7. Maxitrol

Maxitrol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bukowno
    Też ze względu na "V8" chciałem spróbować gierki ale niestety nie potrzebnie zapychałem sobie łacze taką gierką. Jakoś jest w niej coś odpychającego i wytrzymałem przy niej może z 20min....

A co do tego pomróku to też się nieźle uśmiałem ;D

8. Wroki PL

Wroki PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Irlandia
    A jak z osiągnięciami łatwe ?

9. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Gra nie jest trudna, ale za to syfna :[ O wiele lepiej ściągnąć GRIDA. Najbardziej w tej grze przeraziła mnie grafika. Samochody i tor wyglądają jak w GRIDZIE (czyli ładnie), a reszta tekstur to tak grochem o ścianie. Nie polecam.

10. wujek

wujek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrowiec
    Pośmialiśmy się, ale zdania co do oprawy audio gry nie zmienię =)

11. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Widzę, że mamy tu na forum fanów prawdziwej jazdy. Wszyscy są maniakami realistycznych wyścigów. Szkoda.

Zaznaczam od razu, że grałem na demie, aby sprawdzić czy warto mieć ten tytuł w pełnej wersji. Czytając wasze opinię o niej, nawet nie powinienem tego dema ściągać, a jednak...

Więc... (wiem, że nie zaczyna się zdania od więc...)
    Podszedłem do gry z mieszanymi uczuciami. Nie nastawiałem się na realistyczną grę w stylu Forzy ani na grę arcadową w stylu Grida.
    Zacznę od grafki, bo dla większości userów jest ona najważniejsza (nie wiem czemu).
    Na pierwszy rzut oka, gra ewidentnie kojarzy się z wyżej wymienionym już Gridem. Widać gołym okiem, że twórcy Superstars V8 wzorowali się na grze wydanej przez "Mistrzów kodu". Czy im to wyszło? Wyszło, ale tak na prawdę średnio. Grafika nie powala na kolana. Widać sporo niedopracowań. Nie uświadczymy bogatych w detale samochodów oraz lokacji. Nie jest jednak najgorzej. Gra prezentuje się lepiej niż wydane nie dawno Race Pro. Nie ma co narzekać. Podczas jazdy "pod słońce" pojawiają się odblaski. Powierzchnia terenu pokryta trawą wygląda nieźle, tak jak powierzchnia toru. Na asfalcie zostają ślady opon. Na trawie również, ale żeby nie było zbyt kolorowo, to piach wygląda fatalnie. Samochody wyglądają źle. Napisałem już wcześniej, że gra nie wyróżnia się pod względem detali samochodu, ale generalnie daje radę. :) Wygładzanie jest średnie. Widać ostre krawędzie, no ale cóż... nie przeszkadza to aż tak w grze. Przeszkadza natomiast brak zniszczeń wizualnych. Można z dużą prędkością uderzyć w ściane... będzie się prowadziło samochód cieżko, ale widocznych zmian w sumie nie będzie.
    Następnie napisze o poziomie trudności i fizyce jazdy.
    Podczas wyboru zawodnika znajdziemy takie samochody jak BMW M5, M3, Audi RS6... ale też samochody, na które zespół Milestone nie wykupił licencji. Samochody oczywiście przypominają te prawdziwe. Można się domyślić jaką markę wybieramy, ale osoba która jest mniej obeznana w światku samochodowym tego nie dostrzeże. Szkoda, bo w obecnych czasach, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca- w tym wypadku sytuacja jest podobna do PES'a. Wracając do wyboru samochodu. Od razu można zwrócić uwagę, że każdy z nich ma przyporządkowanego kierowce, który opisany jest kilkoma umiejętnościami. Za pierwszym razem wybrałem oczywiście Audi RS, którego kierowca miał wszystkie statystyki prawie na max. Wcześniej w opcjach wyłączyłem wszsytkie możliwe wspomagacze, czyli TCS, ABS, włączyłem zużycie opon itp. Właczyłem wyścig i... poza tym, że wyścig okazał się prosty (wygrałem za 1 razem), to przytłoczyła mnie kamera, a raczej brak dobrej kamery. Mamy możliwość ustawienia chyba z 4 pozycji, ale tak na prawdę żadna nie jest dobra. Ja jechałem na ustawieniu z maski... choć wydaje mi się, że jest ona usytuowana zdecydowanie za wysoko.
    Z uwagi na to, że wygrałem łatwo wyścig (Audi prowadziło się bardzo dobrze, fizyka ma coś z rzeczywistości przeplatanej nad wyraz zwykłą arcadówką), postanowiłem wybrać dla kontrastu najsłabszy samochód i tu... zaskoczenie. Zająłem 6 miejsce. Jechało się gorzej. Samochód mniej słuchał się moich poleceń i zachowywał się bardziej frywolnie. Trundniej się go prowadziło. W trzecim wyścigu wybrałem Jaguara, który miał trochę lepsze statystyki niż poprzednik. Zająłem 9 miejsce, ponieważ na drugim okrążeniu samochód prowadził się bardzo cieżko z powodu zużytych tylnich opon, które traciły przyczepność na wyjściu z zakrętu. To mi się bardzo podobało.

Jeśli chodzi o dzwięk, to:
    Gra prezentuję się bardzo słabo. Nie ma słyszalnej różnicy między tym czy jedziemy Audi RS6 czy BMW M5 czy Jaguarem, szkoda... bo przy dłuższej grze będzie to jednak przeszkadzało.
    Oto werdykt końcowy (skala 1-10)
    Grafika: 5
    Fizyka: |Jeśli traktować grę jako symulator, to: 4|,|Jeśli grę traktować jako arcade, to: 7|, generalnie oceniłbym na 5,5.
    Dźwięk: 4
    Grywalność: 8

OCENA KOŃCOWA: 5,6

Oceniając grę w perspektywie całości to jest to średniak, który ma to coś. Spędziłem z nią 15, czy 20minut i przez ten czas gra przekonała mnie do siebie. Raczej nie wydał bym na nią 200zł, ale jeśli macie możliwość "pożyczenia" jej, to na prawdę warto. Musicie zdać sobie jednak sprawę z tego, że jeśli podejdziecie do gry na zasadzie porównania jej do Forzy czy Grida, to będziecie zawiedzeni. Jeśli chcecie pograć w wyścigi, których na xboxie nie ma za dużo, to z pewnością będziecie zadowoleni.
    Ja się w tą grę na pewno zaopatrzę.
    Pozdrawiam!

12. grzybek214

grzybek214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mało tras, mało samochodów , słaba grafika , mało realistyczna pomimo nazwy. Nie polecam

13. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Jeśli chodzi o grafikę, to w takim razie podoba Ci się tylko Grid?
    Jeśli chodzi o fizykę, to podoba Ci się tylko Forza?
    Niestety każdej z nich brakuje tego drugiego składnika, więc jak rozumiem nie grasz w żadną z nich?

14. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A mi sie ta gra podoba. Grafa niczego sobie. Samochodow niezbyt duzo ale mi to wystarczy. Dosc duzo tras. Nie ma co jej porownywac do Forzy czy GRIDA. Dla mnie jest to gra godna polecenia

6/10

15. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No troszke dużo codemasters robi :) ostatnio fuel teraz to , niedlugo DIRT 2. Coś czuje że niezbyt udany ten superstar v8 racing :D Jeśli chodzi o dobre wyscigi to poczekam za dirtem :)

16. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Staraj się czytać ze zrozumieniem!!! Midway robi grę a Codemasters ją tylko wydaje!!! Grrr...

Wczytywanie...

Poleć forum