1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Supremacy MMA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Maj 17, 2011.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Czy ktos wie cos wiecej na temat tej gry juz niebawem premiera... a tutaj cisza na necie ledwo kilka filmikow gdzie malo co widac... opini zadnych..demka nie stwierdzilem..a tymczasem moze to byc Hit na miare UFC...

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
  4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    skoro tak twierdzisz... ze UFC nie bylo Hitem..to co bylo Hitem w tej kategori gier? mzoe powiesz ze MMA od EA?? heh....
    Naprawde duzo gra wychodzi za niecaly miesiac.. a ani dema nie widac..

5. mjetek

mjetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Juz widze kolejny Twoj post tego typu. Szkoda, że zdecydowanej większości graczy UFC się właśnie podoba. Piszesz o 10 sekundowych walkach, skoro idziesz na wymiane ciosów, to się nie dziw, albo jeśli nie zrobiłeś własnego zawodnika. W rzeczywistości po otrzymaniu 1-2 dobrych lepów każdy "śpi", gra i tak pozwala nam na "więcej" niż w rzeczywistości. No, ale użytkownik komar251 dostaje highkicka na początku walki i ma pretensje, że walka trwała 10 sekund.

Skończ wszędzie psuć opinie grze, nad którą spędziłeś zapewne tylko chwile w porównaniu do innych tytułów. A zresztą, nawet jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem UFC to poczyta całe forum i nie będzie się sugerował jedną opinią osoby, która w 10 tematach musi się wyżalić, że przegrywa walke w 10 sekund.

6. komar251

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Dziecko... Subiektywna opinia to raz . Dwa że nie płacze że przegrywam bo mi sie to nie zdarzyło tylko takie były statystyki gdy grałem z kolega . Trzy taka jest prawda marna i zamilcz :_).

Masz filmik który wyjaśni Ci o czym mówię . Dosłownie pięć sekund , trzy ciosy . Eot
    http://www.youtube.com/watch?feature=youtube_gdata_player&v=EjntY34wDPg

7. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja pierniczę weź ty się lepiej nie udzielaj jak nie masz o czymś pojęcia.
    Walka w UFC trwa 5 minuty a w tym filmiku co podałeś pozostało 1.50 do końca.
    Widać, że nigdy w to nie grałeś ani nie oglądałeś nigdy UFC.

8. komar251

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Powiedz mi że nie da się tak zrobić na początku rundy pro ogarze :D

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Da się zrobić ale na to potrzeba perfekcyjnego ciosu i dużo szczęścia by jednym ciosem poskładać przeciwnika. Samemu zdarzyło mi się to parę razy jak grałem z bratem. Lecz tak i tak później jak już się nauczysz ciosów, bloków itp itd. To tylko wielka dawka szczęścia spowoduje że taki cios wyjdzie na doświadczonym graczu. No i oczywiście branie pod uwagę atrybutów naszego zawodnika szybkość, siła, łamania (jak to ładnie brzmi :D) i liczy się taktyka a nie tylko walka na stojąco.

Trailer:
    YouTube - Supremacy MMA Exclusive Trailer (PS3, Xbox 360)
    (od 0:23 jest gra)

I z tego co widzę gierka będzie brutalniejsza i bardziej krwista I like IT :) Na pewno przetestuje. I oby nie było takiej znikomej brutalności jak we FNC. Graficznie zapowiada się ładnie. Oby tylko trzymała poziom i była warta zachodu :)

EDIT:
    YouTube - Supremacy MMA Interview
    I dodatkowo ma być dobry soundtrack - na którego się już ciesze :)

10. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Da się, ale nie oznacza to, że zawsze tak musi być.
    Jak byś się choć trochę tym interesował/oglądał to byś wiedział, że to jest naprawdę możliwe.

11. mjetek

mjetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po co karmić trola ? Pisze o porażkach po 2 ciosach, gdy walka już trwa ponad 2 minuty :) Zapewne on dostaje 2 dobre lepy i dalej niewzruszenie stoi i jest gotowy na kolejne wyzwania ;]
    Nie pisz do mnie, że jestem dzieckiem, bo wygląda to co najmniej głupio, gdy piszesz takie posty. Nie płaczesz ? Właśnie szlochanie na UFC w Twoim wydaniu widzę w kolejnym temacie. Nie chce mi się robić wyliczanki w Twoim stylu, bo nie ma co dyskutować osobą, która nie potrafi wyrazić normalnej opinii i kończy wypowiedź tekstem "zamilcz". Trochę kultury.

12. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    kurde ogladajac ten 2 filmik z gry widac pelno bugow .... :/ nogi rece przy uderzeniu przechodza jak by przez cialo :/ mam nadzieje ze to z jakiejs poczatkowej fazy gry :/ teraz bedzie lepiej bo wyglada to dosc smiesznie

Wczytywanie...

Poleć forum